2733
2734
عنوان

نتیجه متفاوت ازمایشگاه

72 بازدید | 4 پست

سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون عالی باشه 

بچه ها من کم کاری تیرووید دارم خیلی ساله.. پارسال دارومو اشتباها قطع کردم و دیگه پیگیرش نبودم حالا امسال رفتم ازمایشگاه tsh دادم و نتیجش شد 11.. رفتم دکتر غدد علایم دیگمو گفتم گفت باید بری چکاپ کامل.. حالا دوباره رفتم همون ازمایشگاه و چکاپ دادم این دفعه tsh رو زده حدود 4 که تو محدوده نرماله و t3 و t4 هم رنج نرمال دارن.. الان چه کنم به نظرتون؟؟ مشکل از چیه 

دوباره ازمایش بده یکی شون اشتباهه

سلام عزیزم اخه مگه میشه این همه اختلاف؟؟ الان برم دکتر دوباره میگه جواب ها غلطه برو یه چکاپ کامل دیگ بیمه هم نیستم دوباره 400 تومن باید بدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته هر رنج نرمالی به معنی نرمال نیست و میتونه آزمایش هم درست باشه 

خصوصا در مورد tsh که انتظار اینه توی فرد کاملا نرمال توی نیمه پایینی رنج نرمال باشه یه چیزی کمتر از ۲.۵ معمولا 

الان علائمی دارید؟

به هرحال بهتره آزمایش مجدد بدین 

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671
2728
البته هر رنج نرمالی به معنی نرمال نیست و میتونه آزمایش هم درست باشه  خصوصا در مورد tsh که انتظ ...

بله عزیزم کم کاری تیرویید ژنتیکی دارم. به خدا دیگه از ازمایش دادن خسته شدم توی دو ماه شیش هفت تا ازمایش های مختلف دادم. بازم ممنون گلم