2737
2734
عنوان

خواستگار قد کوتاه تر از خودم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5366 بازدید | 142 پست
حس تم حس خوبی نیس گوگولی همش اشتباه

😉چرا درسته

بای🚶‍♀️

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
عزیزم دشمنت شرمنده ولی فکر میکنم شما باید طرز فکرتون رو اصلاح کنید  همین که تونستن راضی کنن؟&n ...

من منظورم اصلا اونی که شما برداشت کردین نبود

مطمئن باشین قصد توهینم نداشتم

خواستم بگم من خودم و میگم هم حسن های خودم هم کاستی های خودم  و نگا میکنم بعدش میام سبک سنگین میکنم

شاید توی بیانم اشتباه کردم

وگرنه خودم میدونم خیلی وقتها یک سری مردهارو باید گذاشت و رفت و یک سری واقعا ارزش زندگی ندارن

خواستم خواهرانه بهت بگم که به خاطر چیزی که شاید خیلی مهم نباشه تردید نکن توی انتخابت

خوشبختی بیشتر به اخلاق و خانواده دوستی و مسئولیت پذیری طرفه 

قیافه و قد و اینها شاید اوایلش توی چشم باشه اما بعدش نه

من خودم یه پسردایی دارم ازلحاظ ظاهر همه چی تمومه اما اخلاقش صفره و اصلا شاید کسی که انتخابش کنه اولش به به چه چه کنه ولی بعدش پشیمون میشه

بد برداشت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای که چقدر همین بی فرهنگی ی عده آدمو آزار میده. من حتی از فامیلم میترسم چ برسه خیابون . ی ناهار رفت ...

آره خیلی بده دقیقا دوران مدرسه میومد دنبالم گاهی پیاده پشتم راه میرفت من میرفتم پیشش دوستام انقد مسخره میکردن که رومنم تاثیر گذاشت اما اون انقد خوشش میومد میگفت پاشنه دارم دوست داری بپوش طفلک فک میکرد من زیبا ترین وخوش قدوبالاترینم😑😂ولی نمیدونم اگه واقعا شخصیت خوبی داره به این چیزا فک نکن

۵ ماه زندگی کردیم. انقدر بچه ننه و وابسته و بی دست و پا و بی محبت و و و و.....😐 بود که درخواست طلاق ...

بنظرم خاستگارت خوبه

قبولش کن

منم جدا شدم با اینکه شاعلم و شرایط خوبی دارم دریغ از دونه ایی خاستگار

2728
بنظرم خاستگارت خوبه قبولش کن منم جدا شدم با اینکه شاعلم و شرایط خوبی دارم دریغ از دونه ایی خاستگار

شاید هنوز زمانش نرسیده عزیزم 

صبور باش 

خدا ب وقتش بهترین چیزی که لایقت باشه برات رقم میزنه

مگه چی میشه  مگه جنگه که میخوایی ۲متر باشه  الان تام هاردی(بازیگر هالیوود) فدش۱۷۰ از ای ...

واقعا که... من سر مهم ترین انتخاب زندگیم موندم شما به شوخی گرفتی 

نخیر ۲ متری هم نخواستم والا فقط فکر کردم مهمه به هم بیایم

قبول نکن نه که بگم تو یا ایشون بدن 

فقط از لحاظ ظاهری بهم نمیاین

به کسی ازدواج کنین که بهم بیاین 

خیلی مهمه این قضیه.نادیدش نگیر 

انشالله یه مورد مناسب پیدا میشه

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2738
خب الان بیشعوری نیست اگه بهش بگم دلیل جواب منفیم چیه؟  آخه تحصیل کرده س، دوتا شغل داره، خانواد ...

دوست عزیزم 

اینو در نظر بگیر اینطور که شما میگی کفه مزایا و خوبی این آقا سنگین تره تا ظاهرشان

اخلاق و وجهه و وضعیت اقتصادی خوب 

حالا تصور کن قد بلند و خوش هیکل و بد اخلاق و کم در آمد باشه 

هیچکس متاسفانه کامل نیست 

من و همسرم هم قد هستیم

ولی از جهات دیگه شکر خدا خیلی خوب هستن از نظر قد هم مشکلی ندارم اکثرا کتونی میپوشم و تو مهمونی هم کفش ۵ سانتی و همسرم هم بدش نمیاد 

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!

به این هم فکر کن ایشون با اینکه مجرد هستن با ازدواج قبلی شما هم کنار اومدن

شما کار نادرستی نکردی برای همه پیش میاد ازدواج نا موفق ولی کم هستن خانواده هایی که با این موضوع کنار بیان

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!
یعنی مردای قد بلند حس برتری دارن نسبت  به ما؟ وااا

حس برتری نه 

حس حمایت گر بودن 

حس قدرت 

نکه بیاد خفتت کنه زور بگه.برداشت چرت و غلطیه واقعا 

تو کتابای روانشناسی خارجی هم فراوون اومده 

ی نیاز طبیعی برای مرد ها احساس قوی بودنه 

مثل خانوما که اکثرن دوست دارن ناز باشن و خوشگل

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

عزیزم خودت با توحه به روحیاتت تصمیم بگیر 

هر کی نظر خودشو میگه 

خودت ببین چی به نظرت درسته 

یکی ظاهر براش مهمه یکی نه 

قرار نیس شبیه کسی باشی 

ببین احساس راحتی میکنی باهاش یا نه 

قبول نکن نه که بگم تو یا ایشون بدن  فقط از لحاظ ظاهری بهم نمیاین به کسی ازدواج کنین که بهم بی ...

من و همسر سابقم خیلی به هم میومدیم در حدی که کسانی که در جریان مشکلات نبودن، میگفتن حیفه شما. اما اخلاق در حد پسر بچه ۲ ساله . 

واسه همین فکر میکنم تنها ملاکمون نباید به هم اومدن باشه

به هر حال ممنونم از‌مشارکتتون عزیزم

2706