2726
عنوان

زوج عاشق پیشه بعد از ده سال😶

| مشاهده متن کامل بحث + 5086 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم الان اینا میگه قسم جون بچمون میخوره میگه نمیدونم چرا اینکارا کردم این قدر نفهم بودم بچه دوس ...

کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم

همه بم میگن مهربونی دل پاکی پشت سرم میگن ساده اس و همش برام دردسر درست میکنن یا آتیش میندازن تو زندگیم و چون ساکتم حرف میزنن و میرن میگن ک من گفتم

حالم بده

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.
چرا متنفری نکنه مخبت زیادیش اثر عکس داشته چون داداشای منم این طورن ولی خانماشون برعکس مثلا هفته ...

نه والا منه تشنه محبت مگه میشه اخه .اگه بگم چیا تحمل کردم حاضرم قسم بخورم یک ماه تحمل نخواهید کرد ولی من عین ده سال سوختم و ساختم.بخوام بگم اتفاقایی که سرم اومد این تاپیک سی صفحه جلو میره شک نکنید

2728
سر داداشاتو باید ببری😬🤣

فایده نداری 

بلد نیستن مرد نباید فقط محبت کنه

اقتدار هم لازم داره

یعنی صفر تا صد کارهای خونه با داداشمه با اینکه دو شیفت کار میکنه از پخت نون رب مربا ترشی و... بگیر تا آخر

ته زن ذلیلین😅

ولی خانمشون هم دوسشون ندارن

خود داداشام میگن که بهمون علاقه ندارن

من فک میکنم واقعا جذابیتشون رو از دست دادن محبت زیادیشون تکراری شده، خیلی محبت کلامی هم دارن

دو ساله عقدیم نرفتیم سر خونه زندگیمون

شاید کارش زیاده و ذهنش درگیره البته این چیزایی که گفتم بازم دلیل نمیشه چون تو همه این سالها هم من و هم همسرم کارمون زیاد بوده و واقعا یه وقتایی عجیب تحت فشار کاری بودیم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
چون دو نفر به هر حال بعد از یه مدت جذابیتشونو برا هم از دست میدن و تکراری میشن

عزیزم مگه کفش جذابیتشو از دست بده حرف دو ادم حرف یک زوج که برای هم احترام قائلن همو دوست دارن تشکیل یه خانواده دادن 

از اول دوسش نداشتی یا بعد از ازدواج متنفر شدی؟

دیگه سه سال بعد ازدواج علاقه ام شروع شد به کم شدن چند سال بعد بی تفاوت شدم و الان دیگه خودم پیشنهاد دادم زنی بیاره تو خونه اگه لو رفت هم میگم دوستمه که کسی شک نکنه بیاره خونه خودمون راحت باشه ولی وقتی اینطوری بهش میگم یعنی متوجه ام جیگرش تا ته میسوزه ولی به جان بچم ادا نیست ناز نیست عین حقیقته و چون مصمم بودن رو تو نگاهم میبینه نابود میشه.و دلم میخواد طبق رویام دو تا بچه برم تنها زندگی کنم و هرگز چشمم بهش نیوفته ولی خدایی کاری ندارم بعدا بخوان باباشون ببینن ولی سر اولین فرصت رفتنی ام به خدا

منم دیدم اتفاقا این مدلی اونا 12 ساله ازدواج کردن.خصوصا آقاهه اونقدررررررررر عاشق خانومشه که باورتون نمیشه.کنارهم میشینن دست زنشو میگیره تو دستش نوازش میکنه و میبوسه من این دوتا رو میبینم کیف میکنم تازه بچه هم دارن.

اصن خودتو درگیر اینکه اون نمیاد نکن.خودت برو خودتو قوی و اگاه کن نصف مشکلات حل میشه.

مرسی😍❤️

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم همه بم میگن مهربونی دل پاکی پشت سرم میگن ساده اس و همش برام دردسر درست م ...

من سمت شوهرم هر دو روز یا سه روز یکباررررررررررررررر با بلدوزر میرفتن رو اعصابم.باورت شاید نشه من اینقدر بی زبونم که بچه برادرش با خنده تو جمع میگفت زن عمو لاله هیچی نمیفهمه!!! باورت میشه راست راست تو چشمام نگاه میکردن بهم توهین میکردن حتی مثلا دایی .شوهر عمه شوهرم.هیچ وقت اون لحظات سیاه یادم نمیره هرگز .اگه جایی کارشون عادی نمیرفت با سیاست کثیف زنانه پیش میبردن 

فایده نداری  بلد نیستن مرد نباید فقط محبت کنه اقتدار هم لازم داره یعنی صفر تا صد کارهای خونه ...

والا شانس جاریات اسمون هفتم رو سوراخ کرده از اون سر کهکشان راه شیری زده بیرون🥲🥲🥲🥲🤭

2706