2726
عنوان

پسرا یاد بگیرین😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 62 پست
اینو دختر مجبور کرده ی جی بزنه الکی  ی تلگرام دیگه داره با اون سرگرمی هاشو داره

وایییی😄

ولی خب شاید واقعا بنده خدا متعد باشه یه مرد واقعی

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا سیم کارت اصلی شه روی سیم کارت دومش  نظر داشته باش

بابا شاید حالا واقعا یه مرد با تعهد باشه !!

بنده خدا حتما عشقشو دوست داره 

هه رل منم از این کارا میکرد که مثلا من شک نکنم تهش فهمیدم یه اکانت دیگه داره و ..🙂

عجب :(

از کجا فهمیدی اکانت دیگه داره؟

زده متاهل و متعهد ب عشقم یعنی زن داره دیگ

متاهل بودن یعنی چی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نتیجه میگیریم که عباسا بگیر و متعهدن😁😂 

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2706