2733
2739
عنوان

تاخیر پریود به تزریق واکسن

| مشاهده متن کامل بحث + 5819 بازدید | 51 پست
یه بی بی بزن من وقتی پریودبودن کروناگرفتم بعدخوب شدم ۱۳روزعقب انداختم حتی ازمایشم دادم منفی بود بی ب ...

دقیقا منم اینطوریم تو اولین روز پریودبودن کرونا گرفتم ولی دوروز پیش تست دادم منفی بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با ادرار اول صبح بزن . اره علایم پریود داشتم ولی پریود نمیشدم فکر میکردم بخاطر واکسنه 

فعلا که ندارم 

ولی خب بود باید نشون میداد 

البته میگم تخم گذاریم دوهفته قبل بود حدودا 

احتمالا دیرتر بشم نه‌؟ 

آخه من اقدام نیستم جلوگیری طبیعی داریم 

2731

سلام اسی 

من بعد از تزریق دوز اولم ۱۰ روز عقب انداختم 

دوز دوم با تاخیر زدم رپز ۳ پری بودم اما عادی نبود فقط ترشح کمرنگ یا لک اونم خیلی کم 

من ۷ روزه م اما فقط۴ روز اینجوری بود و تموم شد 

اما دقیقا ۱۴ روز بعدش دوباره پریود شدم با شدت و خونریزی🥴

من سینوفارم زده بودم

ظاهرا از عوارض واکسن هست این بهم ریختگی

همکارامم همین مشکل داشتن 

2738
پریود صدم م

چند روز طول کشید پریود شدین ؟ اخه منم پریودم تاخیر افتاده مجرد هستم و به خاطر بارداری نیست خودم میگم شاید به خاطر واکسن باشه من دز دوم رو مهر ماه زدم آبان شدم ولی اذر ماه هنوز نشدم الان ۳۷ روزه چیکار کنم ؟؟ انواع دمنوش ها رو خوردم  زیر شکمم درد دارم ولی شروع نشدم هنوز

اخه منم واکسن زده بودم عقب انداختم فکر کردم بخاطر واکسنه ولی باردار بودم . حداقل ی بی بی چک دیگه بزن ...

سلام عزیزم جدی میگی😍😍 منم باید دیروز میشدم نشدم همش میگم شاید بخاطر واکسنه کاااش منم باردار باشم☹️شما دردای پریود داشتی؟من یکم دارم

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
چند روز طول کشید پریود شدین ؟ اخه منم پریودم تاخیر افتاده مجرد هستم و به خاطر بارداری نیست خودم میگم ...

سلام عزیزم من شرایطم عین عین شماس فقط ماه هایی که نام بردید یک ماه دیرتره همه...ینی دوز دوم رو اواخر آبان زدم، اوایل آذر در زمان درستش پریود شدم ولی دی ماه عقب افتاده پریودم و نگرانم...خواستم بپرسم چی شد شما حل شد مشکلتون؟ ممنون میشم پاسخ بدین

2706