2410
2553
عنوان

چرا بدون فکر بچه میارن🙄🤔😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 93 پست
محصولات پیشگیری از بارداریو برای همچین مواقعی گزاشتن

اره همین 

حالا مادر من میگه من خودم دلم میخواست بچه دار شم پیشگیری چرا🤦‍♀️😐 اخهههه چرا فقط خواست خودشون براشون مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من از مامانم شنیدم ی خانومی هس هیچی نداره هیچی خونه هم ندارن اوارن از‌بهزیستی کمک گرفتن زیر ۳میلیون پول دارن ولی میخوان بچه دار شن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

مادرت چه توانایی داشته ماشالا.

من ۲۶ سالمه الان باردارم ۱۰ هفتمه ولی دیگه توان راه رفتن هم ندارم از بس حالم بده.

خدا سلامتیشون بده

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2714

حق داری ناراحتی 

ولی طفلک مامانت پیر هم نیستااااا 

چند سالگی شوهر کرده ؟

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
شما دانشگاه آزاد نرفتی چون به فکر خانوادت بودی که خرج اضافه گردنشون نندازی بعد اونا میخوان از خرجی ش ...

اینم شانس منه🤦‍♀️😔

سال بعد مطمعنم اینم نمیارم.  کارم شده بشور و بپز فقط 

حالا جالب اینه بعضی روزا میرم درس میخونم به کارای خونه نمیتونم برسم پدرم میاد عصبانی میشه چرا کارا رو انجام نمیدی 

شیطونه میگه بگم لذت و عشق بازیش برای شماست بدبختیش برای ما😐😐😐

عزیزم دانشگاه ازاد بروو شرکت کن در کنارش کار کن خرج دانشگاهت هم در میاری مستقل تر هم میشی 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
حق داری ناراحتی  ولی طفلک مامانت پیر هم نیستااااا  چند سالگی شوهر کرده ؟

اره سنش زیاد نیست 

ولی وقتی دختر ۲۰ ساله داره سن مناسبی برای بارداری نیست .

۲۱ سالگی ازدواج کرده

2706