2703
2553
عنوان

چرا بدون فکر بچه میارن🙄🤔😐😐

1455 بازدید | 93 پست

واقعا دلیل اینکه یه سری پدر و مادرها شرایط بچه دار بودنو ندارن اما بچه دار میشنو نمیفهمم.  می ارزه که به خاطر لذت یه شبه خودمون آینده یه انسان رو خراب کنیم؟!

خیلی ها تو خرج خودشون هم موندن فرتی فرتی بچه میارن نمیدونم میخوان چی رو ثابت کنن

یه سریا هم مثل پدر مادر من با نزدیکای ۴۵ و ۵۰ سال سن فیلشون یاد هندوستان میکنه و دلشون بچه میخواد با وجود اینکه ۳ تا بچه دیگه هم دارن😐 

این سن واقعا سن بچه دار شدن نیست . مادرم انقد حالش بده نمیتونه از سر جاش بلند بشه منم سال بعد میخواستم کنکور بدم خیر سرم الان باید بشینم نظافت خونه رو انجام بدم خانه ما هم چون خواهر برادر کوچیکتر دارم خیلییی تند تند به هم میریزه.  خسته شدم دیگه...

اخه این سن سنه بچه دار شدنه؟!!

امسال دانشگاه آزاد پرستاری آوردم چون توانایی خرج دانشگاه رو نداشتم مجبور شدم پشت کنکور بمونم. و یه سال عمرمو خراب کنم 

چون ۳ تا بچه ایم.  چرا فک نمیکنن پدر و مادرا به اینده بجه ها . این که تعداد کمتر باشه ولی امکانات عالی باشه خیلی بهتر از تعداد زیاد بچه و امکانات کمه!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

چی بگم ‌‌‌‌‌‌‌‌والاعمو منم با وضع مالی بد ۳تا بچه بدبخت کردن.چیزیم بگی میگن ناخواسته بوده😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ايناهمونايين ك ميگن بخاطرنيازجنسي هرطوري شده باهركسي ازدواج كنيد كه ي بار ب خودارضايي نرسه كارتون😑

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

شما دانشگاه آزاد نرفتی چون به فکر خانوادت بودی که خرج اضافه گردنشون نندازی بعد اونا میخوان از خرجی شماهم بزنن برای بچه بعدی😐

من جای شما بودم سال بعد دانشگاه آزاد میرفتم😐👎🏻

یه عده گاو میگن خدا روزی رسونه

عزیزم داره راجب خانوادش حرف میزنه توهین نکن.

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
چی بگم ‌‌‌‌‌‌‌‌والاعمو منم با وضع مالی بد ۳تا بچه بدبخت کردن.چیزیم بگی میگن ناخواسته بوده😑

باز خوبه میگن ناخواسته بوده بعضیا پررو پررو میگن مگه نونشو تو میدی !

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2706