2703
2553

سلام دلتون شاد🌹⁦❤️⁩

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فرستادم

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2720

براشون صلوات فرستادم.میشه شما هم واسه حاجتم صلوات بفرستین

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

خدارحمتشون کنه

خدا همه رفتگان رو بیامرزه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2714
خدارحمتشون کنه خدا همه رفتگان رو بیامرزه

آن شا الله خوشبخت و سعادتمند باشی💓🌸

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
آن شا الله خوشبخت و سعادتمند باشی💓🌸

ممنون از لطفتون و همچنین شما 

الهی همیشه سلامت باشید🙏

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
سوره یس میخونم برای شادی روح مادرت،اون مریضتون چیشد؟مشکلی نبود؟ خوب شدن ان شالله؟

خدا خیرتون بده و دلتون شاد بشه 

براتون سوره الرحمن میخونم 

خدارو شکر خوبه ولی چون غلظت خون داره باید بیشتر مراقبش باشیم 

براشون صلوات فرستادم.میشه شما هم واسه حاجتم صلوات بفرستین

۵صلوات براتون میفرستم هدیه ب اهل بیت 

آن شا الله واسطه خیر حاجاتتون بشن🌹⁦❤️⁩

2706