2726
عنوان

تاریخچه شرکت صابون سازی گلنار

952 بازدید | 27 پست

شرکت صابون سازی گلنار در راستای احترام به حقوق مشتری همواره سعی کرده است که از کیفیت محصولات خود کم نکند و قیمت را نیز حتی الامکان افزایش زیادی ندهد.فروش صابون گلنار به صورت عمده در کشور انجام می شود و مصرف آن نیز به دلیل وجود ترکیبات ارزشمند بسیار زیاد بوده است که در واقع استقبال مشتریان را به همراه داشته است تا برای استحمام از آن استفاده کنند شرکت صابون سازی گلنار یکی از زیرمجموعه های شرکت پاکسان می باشد که تولید کننده ی انواع محصولات آرایشی و دارویی و صنعتی و بهداشتی می باشد.صابون های ساخته شده توسط شرکت گلنار شامل موارد زیر می باشند

شکل نوستالژی این نوع صابون به شکل مکعب های سبز رنگ هستند. انواع صابون گلنار حاوی روغن نارگیل بوده و در لطافت و  شادابی پوست و مو بسیار تاثیر گذار است.

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂 

گلنار میبنم خندم میگیره 🤭

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️

چه خوب که منو با گلنار‌ آشنا کردی🥺

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
خب الان عزیزم شما کی هستی ک صابون گلنار رو تبلیغ میکنی

نمایندگی دارم

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2706