2733
2734

پسرم شش سالشه 

سر درد و تب داره دلش درد میکنه 

یدفه شروع شد از ساعت چهار 

دارو دادم بهش تبش بالا نرفته تا فعلا 

خدایا یعنی کروناس 

دارم میمیرم از نگرانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ویتامین سی عالیه و مایعات زیاد

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
ببر دکتر  کروناست  دارو بگیره حتما ببر لعنت به کرونا  مام گرفتیم پسرمم شدید درگیر ...

تو رو خدا علایمش چی بود 

چطوره الان 

دارم دق میکنم 

همسرم راضی نمیشه بریم دکتر 

2738
تو رو خدا علایمش چی بود  چطوره الان  دارم دق میکنم  همسرم راضی نمیشه بریم دکتر&nbs ...

آبریزش بینی 

تب 

بدن درد سردرد 

دل درد

علائم فرق داره ممکنه یه نفر همه علائم داشته باشه یه نفر دو تا علامت

چرا نمی‌بره با کرونا نمیشه لج کرد که بچه عذاب میکشه ببر دکتر دارو میده زودتر خوب میشه

من بچه ۱۵ ماهمو بردم پسر ۵ سالمه بردم شوهرم و خودم 

تازه ممکنه دو سه روز دیگه علائم شدیدتر بشه زودتر ببر

آبریزش بینی  تب  بدن درد سردرد  دل درد علائم فرق داره ممکنه یه نفر همه علائم داشت ...

اشکم در امده به قران 

از امروز عصر یدفه شروع شد 

بی حالیش اذیتم میکنه خیلی بی حاله 

الان خوبن گلهای شما؟

تو رو خدا علایمش چی بود  چطوره الان  دارم دق میکنم  همسرم راضی نمیشه بریم دکتر&nbs ...

۲۵ روز میگذره خوب شدیم شکر خدا

ولی خیلی روزای سختی بود

شوهرم بیمارستان بستری شد 

بچه هام نریص خودم نریص 

لعنت به کرونا

اشکم در امده به قران  از امروز عصر یدفه شروع شد  بی حالیش اذیتم میکنه خیلی بی حاله  ...

آره عزیزم یهو شروع میشه لعنتی

اول ببر دکتر حتما

دوم مایعات زیاد بده 

بعد استراحت کنه

مراقب تبش باش حتما 

ویتامین بده ببری دکتر ویتامین مینویسه

۲۵ روز میگذره خوب شدیم شکر خدا ولی خیلی روزای سختی بود شوهرم بیمارستان بستری شد  بچه هام نری ...

الهی بگردم چی کشیدی 

برای منم دعا کن 

خدا کمک کنه چیزیش نشه پسرم 

تبشون زیاد بالا میرفت 

تو رو خدا دارو چیا میدادی 

الهی بگردم چی کشیدی  برای منم دعا کن  خدا کمک کنه چیزیش نشه پسرم  تبشون زیاد بالا ...

ایبوپروفن برای تبش میدادم

گلوش خلطداشت آزیترومایسین میدادم

سرفه داشت دیفن هیدرامین

دل‌درد بچم تحمل میکرد چون دو سه روز بعد از اینکه بردم دکتر شروع شد بعد اسهال شد ۱ روز بعد دل‌دردش خوب شد

ویتامین میدادم

برای آبریزش بینی سیتیریزین

ولی ببر دکتر حتما چون میگی بی حالم هست گناه داره طفلی ببر سرم میزنه حالش بهتر میشه

داخل سرم ویتامین میریزه 

حرف منو گوش بده ببر دکتر

2706