2737
2734

چرک خشک کن دارم میخورم اما با هر سرفه میرم فین میکنم میاد بعد از چند دقیقه باز سرفه و دوباره باید برم سرفم خسنه کننده شده

چکار کنم تمام خلطام از سینم بیاد بیرون

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ACC میخورم 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

آویشن و بابونه و عسل دم کن قشنگ خلط رو خشک میکنه

چای کوهی هم خوبه

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2738
من یه ماهه سرفه هام نیفتاده  آنتی بیوتیکای قوی مث آزیترومایسین ۵۰۰ و سفکسیم میخوردم  اوا ...

چرا اثر نداشته؟؟مرتب بخور‌کردین؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
چرا اثر نداشته؟؟مرتب بخور‌کردین؟؟

نمیدونم چرا

بچه بودم بخاطر عفونت ریوی ۳ روز بیمارستان کودکان بستری شدم احتمالا ریه هام صدمه جدی دیدن

خدا رحم کرده تاحالا کرونا نگرفتم وگرنه ۱۰۰٪ تو گور بودم

آره مرتب‌‌

هرکاری میشد کردیم هنوز سرفه هام ازبین نرفته 

بین داروهای طبیعی فقط ۴ تخم یه کم سرفه هامو کم تر کرد اونم درحد چند ساعت

دیفن هیدرامینم خیلی موثر بود 

نمیدونم چرا بچه بودم بخاطر عفونت ریوی ۳ روز بیمارستان کودکان بستری شدم احتمالا ریه هام صدمه جدی دید ...

خدا نکنه الهی همیشه سالم باشید