2726
عنوان

بدترین روزای زندگیم..

676 بازدید | 60 پست

دوران نامزدیم بود

البته جدا شدم قبل عقد خداراشکر 

هروز که میگذشت به غلط کردن میفتادم

خودم عاشقش شدم اول خودم به زور خانوادمو راضی کردم اما دوران نامزدی ریز شدم رو صحبت کردنش هیز بودنش دروغ گفتنش سواد افتضاحش(سیکل بود اما در حد اول ابتداییم سرش نمیشد) نمیدونست زوج و فرد چی هست اصن املای افتضاح انگلیسی الفباش هم بلد نبود 

سوادش در حد خواندن نوشتن بود

من خودم مهندس معماریم

قدش کوتاه بود البته هم قد بودیم من 175قدم اما خیلی ریز نقش من دختر ریر نقشی نیستم 

خسیس هم بود تو دوران نامزدی ی رستوران نرفتیم همیشه ی سیب زمینی کوچیک میخرید با آب معدنی دوتایی می‌خوردیم 😑

خونشون جای افتضاح شهرمون ما خودمون جای خوب شهر میشینیم

میگفت پول طلا و سرویس و مراسم عروسی ندارم

سکه هم 114تا گفتیم گفت باید 14تاش کنی😑

اصلا حرف زدن بلد نبود این بشر مثلا میومد خونمون بابام باهاش صحبت میکرد فقط لبخند میزد😂

بعد ما کوردیم (کرمانشاه) یه کلمه کلمه کردی میگفت ی کلمه فارسی 

مثلا ما به شب میگیم شُو

میگفت شو یلدا میام خونتون😂🤦‍♀️

خیلیم کثیف بود همیشه دهنش بوی گند میداد 

بوی عرق و... 

یه روز جرات یافتم به خانوادم گفتم پشیمون شدم غلط کردم تروخدا بهم بزنید نامزدی رو

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

یا ابوالفضل عاشق چیه این تندیس بلورین شدی؟😐

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین بهت

به موقعه خودتو خلاص کردی

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2728

اين ايرادات خيلي واضح بودن چظور از اول نديدي؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

واقعاً با چه عقلی انتخابش کردی ناموسا 😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
یا ابوالفضل عاشق چیه این تندیس بلورین شدی؟😐

😂😂😂😂

بخدا حماقت 

گاهی میگم شاید سرنوشتم این بوده 😭

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2706