2726

بچه ها قسمت بالای چشمم اونجا که پلک جمع میشه از صبح درد میکنه. ینی قسمت داخل چشم. میشه اگه کسی تجربه داره کمک کنه؟ از صبح درد دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید بخاطر زیادی نگاه کردن به گوشیه اخه من وقتی زیاد نگاه میکنم چشمم درد میگیره😂

نه عزیزم ولی مدت زیادیه شبا تو تاریکی کار میکنم حدود دو ساعت. و اکثر شبا کم میخابم. از اونه؟

عزیزم،هفته ای یک عدد،قرص ویتامین آ بخور. بخاطر امگا۳ ، غذا با روغن زیتونِ کافی، درست کن. توی نایلون،اب ولرم بریز،نایلون رو گره بده،مثل کیسه اب گرم، بذار روی چشمت

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
2706