2737
2734
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدین کی بوده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 117 پست

من پدرشوهر و مادرشوهر بیشعورم بودن در نمیزدن وارد اتاق تازه عروس داماد میشدن😖🤧  

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهرم

یه برچسب فاقد شعور باید روش میزدن (برچسب خودش کنده شده بود )

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بیشعور ترینم ی پرستاره بود ک بابام مریض بود نذاش برم ا نزدیک ببینمش😐😐😐..منم گفتمنمیذاری برم؟گفت ن ...

خیلی خوبه اینجوری هستی هیچکس به خودش اجازه نمیده بهت توهین کنه من سکوت میکنم همیشه 

تازه میاد بیرون مژه مصنوعیم میزاره از این دسته ایا

دماغشم پرستینگ کرده دختریه ضایع 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2728

دختر خاله ی شوهرم...ما از شهرستان رفته بودیم تهران عروسیش..بعد من لباس راحتی تو خونه پوشیده بودم که البته تازه برای اونجا خریده بودم.بعد رو به من کرد گفت چرا مثل دهاتیها شدی با این لباسهات...یعنی اونقدر دلم رو شکوند دوست داشتم برگردم و عروسیش نرم

کاش یک نفر پیدا بشود که زورش به بی حوصلگیه ما برسد....خدایا داداشم خوب بشه برای تو که کاری نداره🤲
2738
میگفتی ولی رنگش بهم میاد. 

باور کن موهام رنگش خیلی خیلی طبیعیه اینم عکسش واسه همون روزه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
انشاءالله خوشبخت بشی ولی وقتی متاهل باشی خانواده شوهر چنان حرفایی بهت میزنن که اینا در برابرش هیچی ...

اره درسته 😢

من کلا سکوت میکنم میریزم تو خودم 

دختر خاله ی شوهرم...ما از شهرستان رفته بودیم تهران عروسیش..بعد من لباس راحتی تو خونه پوشیده بودم که ...

وااااای چقدر بیشعور بوده 

منم اعصابم خراب شد

خیلی خوبه اینجوری هستی هیچکس به خودش اجازه نمیده بهت توهین کنه من سکوت میکنم همیشه  تازه میاد ...

😐😐😐یکی بهم ی حرفی بزنه.۴ برابرشو میشنوه‌...اصلا نمیریزم تو خودم.ولی ادمی نیستم کسیو ناراحت کنم با حرفم.

2706