2737
2734
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدین کی بوده؟؟

3798 بازدید | 117 پست

من زیاد بوده اما یکیشون که هیچوقت یادم نمیره دوست صمیمیم بود با کلی ذوق برای بار اول موهامو رنگ کردم رفتیم بیرون باهم تو کافه نشستیم یهو یکم نگام کرد گفت خندید 

گفت یاد دختر عموی پدرم افتادم موهاشو حنا میزد 😢😢

خیلی دلم شکست حالا موهام قهوه ای تیره بود😑

درکل هررنگی اصلا حرفش دلمو شکست

حالا خودش رفته جلو موهاشو فقط دوتیکه جلوشو دکلره کرده بلوند شده از پشت مشکی طبیعی خودش من بهش گفتم مبارکه بهت میاد 

بعد اون این‌جوری 😭😢

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بابای پدرم مزخرفترین و بیشعورترین و بی احساسترین موجود روی زمینه 

مامان بابامم خداروشکر مرد و ندیدمش که بدونم چیه 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

عکس گذاشتم تاپیک آخریم

خیلی عوضیع🤐😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
بهش بگو موهاتو میبینم یاد کره الاغ کد خدا یورتمه میرفت تو کوچه ها میوفتم.

واااای😂😂😂😂😂عالیییی گفتی 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2706