2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹ نفره ۸۰۰

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2728

هزینه اش بستگی به تعداد مبل هات و مدلشون داره. من از شرکت مهرگان اومدن مبل هامو شستن و خیلی راضی بودم.

۴۶۰۴۰۸۹۷

۴۶۰۴۰۸۹۵

مبلشویی در تهران : https://mehrehgan.com/%d9%85%d8%a8%d9%84%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

مبلشویی تخصصی [شهروند در کرج و تهران ]شستشو  مبلمان در منزل 

📲09196691911

☎️‎026 _3352 5946

☎️‎026 _3341 2794

👇👇👇👇

برای رزرو به دایرکت یا واتساپ مراجعه کنید دوستان

☆اکنون مبل شما بعلت کثیفی‌فرسوده بنظر می رسد؟☆

پس همین حالا به متخصصین ما در بهترین مبل شویی شهروند اطلاع دهید تا خدمات نظافت مبل شما را با رعایت استاندارد محصولات شویندگی سازگار با محیط زیست شهری در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام دهند.

💥مبلشویی شهروند تمام خدمات خود را بدون قید و شرطی ضمانت میکند، 💥

مبل ها سرمایه های شما هستند پس خیالتان آسوده باشدما خدماتی نظیر تمیز کردن عمیق مبلها، پاکسازی کامل، جاروبرقی، و خشک کردن مکانیزه و شستشو با مواد شوینده نانو توسط استاد کارهای خبره شستشوی مبل انجام می دهیم.مبل شویی به ‌موقع در منزل،‌ علاوه بر تمیزی، باعث افزایش عمر مفید مبلمان هم می‌شود. به‌شرطی که به‌صورت اصولی و توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود! با بهره‌گیری از متخصصان باتجربه و همین‌طور دستگاه‌ها و مواد درجه‌یک، خدمات شست و شوی مبل در محل را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن، به شما ارائه می‌دهد