2733
2734
عنوان

تواین شرایط بچه دوم آوردن چجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5302 بازدید | 223 پست
هرچی گفتم گوش ندادازنظرمالی مشکل نداشت ولی واقعا میدونم ازنظر روحی نمیکشید    سه تاش سالم ...

منم از نظر روحی نمیکشم

هر کی میبینتم میگه انگار ۲۰ سالته.مطمئنم بعد از این دوتا هم روحم پیر میشه هم جسمم

خداکنه حداقل همین دوتا باشن

سه چهار تا بشن اصلا و ابدا نمیتونم نگه دارم

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از نظر روحی نمیکشم هر کی میبینتم میگه انگار ۲۰ سالته.مطمئنم بعد از این دوتا هم روحم پیر میشه هم ...

دیگه خواست خدابوده دیگه  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
من یکی دارم ۶ سالشه خیلی هم شاد و خوشحال و راضیه... نه من نه شوهرم نه دخترم به بچه دوم حتی فکر هم ن ...

نیازها در هرزمانی قابل تغییر

یوقت احساس نیاز ،خواهربرادری ،از تنهایی در اومدن،همدم بهش دست میده.

وبرای شما هم چند سال بعد.

ممکنه نیازتون سرکوب کنید

چون گناه کبیرست از ظهر همین فکرا تو ذهنمه

آفرین به مادر فهمیده ای مثل شما.

هیچ فکری جزامراقبت ازاین دوتاهدیه الهی نداشته باشید

وشماچه میدونی چه خییییری پشت این موضوع هست.

نگران نباش ،ناشکر نکن

خداوند کمکت میکنه،فرزند در قرآن خود رزق معرفی شده.جداازاینکه نان آورن.خودشون رزق هستند

فانتزی پنج تا بچه داری؟؟؟؟ از عصر که رفتم آزمایش تا الان رفتم تو اتاق درو بستم فقط گریه میکنم نه م ...

عزیزممممممم ... الان یکم حساس هم شدین‌... بالاخره شاید حس میکنین توانتون کم شده...ولی انشاءالله این پنجمی میشه دلسوزترین و مهربونترین بچتون

2738
نگو ان که دندان دهد نان دهد یعنی به این معتقدین که خدا بچه میده روزیشم میده؟ درسته روزی میده ولی اس ...

باید بخدا ایمان داشت.

شمابه اقتصادخوب ایمان دارید،وپشتوانه محکم میدونید اما به خداوند ووعده الهیش نه.

نعوذبالله خدا لنگ بچه ایشونه که روزی نده.

اگر نمی تونید امید بکارید،دیگران و از رحمت خدا مایوس نکنید.

ممنون عزیزم اگر دوتا جدا جدا بودن بهتر میتونستم کنار بیام ولی دوقلو با سه تا بچه‌دیگه واقعا سخته.. ...

ممنونم عزیز، سخت نگیر . تو مادر قوی و با روحیه ای هستی ، خدا در تو دیده که بهت داده ، مطمئن باش .

ما می توانیم عزیزم 😊

با این گرونی چرا بچه بیاریم عقده ای بزرگ بشه هم خودمون شرمنده بشیم بچه های الان روزگار الان دیگ فرق ...

حالا قرار نیست بچه رو با کتک و کشون کشون برد ولی واقعادیدم که اگر بچه ای همه چیزشم تامین باشه و لب ترکنه داشته باشه قدرشناس نیست و اگر دعوا نمیکنین میگم که لذتی که باید نمیبره از داشته هاش چون هرچی خواسته داشته‌

نمیگم تو بدبختی هم بچه ها بزرگ بشن ولی واقعا بچه باید تجربه کنه قرار نیست هرچی خواست تو سینی و طبق پیشکشش بشه این خودش از نظر روانشناسی آسیب زاست.این بچه تو بزرگسالی و حتی نوجوونی دیگه تحمل نه شنیدن از هیشکی نداره

خدا نیاره برا هیشکی ولی یه بنده خدایی پدرمادر هر دو کارمند شرکت خصوصی وصعشون تووووپ برا پسر نوجوونشون هرچی میخواست میخریدن 

آخرشم با موتور آنچنانی که براش خریده بودن تصادف کرد و درجا تموم کرد

پس همه خوشبختیا هم این مدلی نیست

فکر نکنیم همه چی دست ماست و بچه رو تا خرخره تامین کردیم دیگه همه چی حله

باید بخدا ایمان داشت. شمابه اقتصادخوب ایمان دارید،وپشتوانه محکم میدونید اما به خداوند ووعده الهیش ن ...

اوکی 

بریم جین جین بچه برا بد بختی بسازیم 🌹

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
خدا وقتی بچه میده روزیش هم میده عزیزم تازه بچه های تک فرزند گوشه گیرو و منزوی ان

پس این همه بچه ی کار و بی سرپرست یا بچه هایی که با شکم گرسنه سر رو زمین میذارن چی ؟ بچه هایی که از سو تغدیه و گرسنگی فوت میکنن چطور...؟

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

استارتر عزیز

وقتی شرایط خواهرزاده مو میبینم که تک فرزنده و حالا نوجوون شده با اطمینان توصیه میکنم حالا که به فکرش افتادین اقدام کنین و هیچ وقت دیر نیست..آره فاصله شون زیاد میشه ولی از یه جهت دیگه الان فهمش بیشتر شده همراهیتون میکنه 

عوضش از تنهایی درمیاد.تنهایی برا بچه ها بد دردیه

2706