2733
2734
عنوان

میشه امشب خوشحالم کنین❤

99 بازدید | 13 پست

میشه امشب واسه رسیدن ب حاجتم ۵ تا صلوات مهمونم کنین؟؟ الهی ک بحق این شی عزیز ک ولادته حضرت محمد ب هر چی ک دوس دارین برسین و غم نبینین...دل منم معجزه میخواد و میدونم دعای شما نی نی سایتیا برام معجزه میکنه و ۱۰۰۰ برابرش هم ب خودتون برمیگرده.اگ فرستادین لایکم کنین مهربونا❤

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۱۴ صلوات💚💚💚💚

ممنون عزیزدلم.حاجت روا شی❤.منم براتون صلوات فرستادم

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2728
فرستادم عزیزم

ممنون عزیزم.حاجت روا شی❤ منم براتون صلوات فرستادم

2738

فرستادم عزیزم

الهی هر حاجتی داری بزودی زود برآورده بشه 

برای منم دعا کن بعد از کلی سختی و انتظار باردار شدم ، دعا کن نی نیمو سالم بغل بگیرم و از استرس بیام بیرون ، استرسم اینه که تصمیم گرفتم واکسن کرونا رو  سه شنبه برم تزرزق کنم از اونطرف استرس گرفتم زبونم لال بلایی سر نی نیم بیاد چه خاکی تو سرم کنم.

دعا کن برام خیلی محتاجم به دعاتون

یک دنیا سپاس

❤❤❤🌷🌷🌷🌷

فرستادم عزیزم الهی هر حاجتی داری بزودی زود برآورده بشه  برای منم دعا کن بعد از کلی سختی و انت ...

براتون ۵ تا صلوات فرستادم عزیزم.حاجت روا شی و نی نی تون رو سالم بدنیا میارین ب امید خدا🙏❤

@ژیناگلمن    عزیزم میشه بیای واسه رسیدن ب حاجتم ۵ تا صلوات بفرستی؟؟ منم براتون صلوات فرستادم