2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پزشکی معلومه😐

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
اره

حوصله درس خوندن داری و واقعا میتونی تا ۳۵ سالگی با درآمد پایین و سختی زیاد تحمل کنی؟

اگر شرایطش رو داری پشتوانه مالی داری و علاقه ،بنظرم یه لیسانس تو رشته متوسط با شغل آزاد با درآمد عالی

تهش هم باید خودت با توجه به کشش و علاقه بگی ،قطعا من اگر بدونم پسر نرد هستی نمیگم شغل آزاد ولی اگر واقعا میتونی تو بازار یا شغل های آزاد کار کنی و روحیه‌اش رو داری این بهتره 

عوضش پزشکی دیگه

پزشکی باید همه ی تلاشت رو کنی تا بیان پیشت ک ی پزشک خوب باشی الکی ک نیست . بعدش من حساب کردم مثلا با ساخت و ساز برای مثل با ۱۵ میلیارد الان میشه توی یک سال ۵۲ میلیارد و ۲۰۰ سود کرد 😆😆بعدش کم کم تو کارای دیگ هم میزنم رستوران میزنم واسه خودم . شرکت میزنم و ...

حوصله درس خوندن داری و واقعا میتونی تا ۳۵ سالگی با درآمد پایین و سختی زیاد تحمل کنی؟ اگر شرایطش رو ...

پشتوانه مالی ک دارم و گرن باید واسه استارت ساخت و ساز پول داشته باشم دیگ 😂

2706