2737
2734
عنوان

چجوری به نامزدم بگم پول میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2960 بازدید | 121 پست
طرف میبینی فعلا با پسره دوسته،کلی ازش پول میگیره خرج خودش میکنه پسره براش کادو میخره،اینا که نامزد ه ...

من وقتی با همسرم دوست بودم اگه دو بار پول شامو ایشون میداد بار,سوم حتتتتما من حساب میکردم.حس خییلی بدی بهم دست میداد که همیشه اون حساب کنه.اتفاقا برای مناسبتها گرونترین کادوها رو هم میداد.هنوزم میگه این بعد شخصیتیت برام خیلی قشنگ بود.

آویزون نباشیم قشنگ تره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یعنی میگید لباسای خودمو بپوشم؟

بله صحیحش همین کاره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ربطی به عزت نفس داشتن نداره،اینا قراره باهم ازدواج کنن،با پول گرفتن کوچیک نمیشه

من در مورد دوست پسر دوست دختر می گم 

در مورد خانم استاتر واقعیتش یه جوریه این همه پول گرفتن از شخصی که فعلا هنوز نامزدند و عقد نکردند

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
من وقتی با همسرم دوست بودم اگه دو بار پول شامو ایشون میداد بار,سوم حتتتتما من حساب میکردم.حس خییلی ب ...

من منظورم آویزون بودن طرف نبود،ایشون نامزد کرده و به نظرم حق داره از نامزدش پول میکاپش رو بگیره،اگه عروسی فامیل خودش بود یچیز،خانوادش دارن میبرن عروسشون نشون اقوام بدن پس باید خرجش کنن

2706