2703
2553
عنوان

همتون بیاین

67 بازدید | 10 پست

بدجنس تر و شیطان تر از مادرشوهر من وجود نداره..

یک ساله عروسشونم بدترین بی احترامیا رو بم کرد..

جلوم غذا نمیزاشت

به جاریای دیگم خیلی احترام میزاش

در حالی ک من خودم فوق لیسانسم شاغلم خانواده تحصیل کرده دارم هم از لحاظ تیپ وقیافه از تمام اقوامشون جاریام سرترم

از حسادت هی تو حرفاش به من تیکه مینداخت کنایه میزد

مثلا به ظاهر مذهبیه میگه تو جهنمی هستی موهات معلومه

تو هرزه ای کثافتی و خیلی فحشای دیگه بم داده

تک فرزندم ب خانوادم خیلی بی احترامی کرده فحش داده..پدرم ادم بزرگیه تلفنو روش قطع کرده..

در حالی ک خودش بی سواد و بی منطق و بی عقل و روانیه..

حتی عروسیمون نیومده..حتی نزاشت جاریام حنابندون بیان..برای شوهرم عروسی نگرفتن..

منو حتی از خونشون پرت کرده بیرون..

روز پدر برای پدرشوهرم هدیه خریدم پرت کرد بیرون..گف پاتو خونه ما بزاری آتیشت میزنم..بچه ها من کوچیکککک ترین بی احترامی ب خانواده همسرم نکردم..حتی تو خونه خودم سفره جمع نمیکردم خونه اونا میرفتم حتی تو ماه رمضون غذا درست میکردم ظرف میشستم جارو میزدم..فقط بخاطر حجابم ک چادر ندارم با من لج کرده..ک چرا دستمو لاک میزنم..حتی خونشون اجازه ندارم کناره شوهرم بشینم میگه درست نیس..هم جشن عقدم هم حنابندونم کاری کرد تا صبح گریه میکردم..بهترین شبای زندگیمو گند زد.خانوادم دلشون خوش بود ک تک فرزندم تو خانواده پر جمعیت میرم سرم گرمه اما مادرشوهرم کاری کرد ک حتی جاریام نباید باهام حرف بزنن

چون شوهرم دوسم داره طرف منه بیشتر آزارمون میده.الانم ک حاملم ن پدر شوهر ن مادرشوهرم هیشکس بم حتی تبریک نگفتن..دلم برای بچم میسوزه ک ن دایی داره ن خاله ن عمه..مادرشوهر عوضیم عموهاشم ازش گرفته..یک سال ازدواج کردم مادرشوهرم اندازه یکصد سال پیرم کرد..ب نظرتون این زن تو این دنیا جلوی چشم من تاوان پس میده زجرکشیدناشو ببینم قلبم آروم شه؟؟؟؟😥😥

زن زندگی آزادی

جاری بزرگمم که همیشه شهرمون میاد خونمون نمیاد جاری دومم ک به تحریک دروغایی ک مادرشوهرم پشتم بافت بلاکم کرد بعد یه مدت از بلاک دراورد با این وضع حاملم احترام گذاشتیم دعوتشون کردیم اومد یه کلمه حرفم نزد حتی کمکم نکرد فقط جهازمو میدید خونمو میدید حرص میخورد همین جاری بود ک عقد بودم هزارتا حرف پشت سر مادرشوهرم میگف ولی جلوش عینه برده بود روباه مکار.جاری کوچیکمم که به ظاهر مثه مادرشوهرم حجاب میکنه ادا مومنای واقعیو درمیاره همسایمون میشه شوهرم دعوتشون کرد دعوتمونو رد کردن.اینم بلاکم کرده بود باز خودش از بلاک درم اورده بود.جاری بزرگمم ک از همون روز اول بی دلیل با من لج داش حرص میخورد منو میدید..چون از همشون سطحم از هرلحاظ بالاتره.حالا هشت ماهه که مادرشوهرم با شوهرمم قهره.ماه دیگه زایمان دارم هیچکس حتی یه خبر ازمن نمیگیره.منو شوهرم عاشق همیم ولی مادرش فقط زجرمون میده..یه وقتایی مثه الان که هورمونام واس نزدیکی زایمان بهم خورده میشینم زار زار گریه میکنم که یه مادر چقدر میتونه بدجنس باشه.واس شوهرم حرز امام جواد گرفتم همه جا نشیت گفت منو مادرم جادوکردیم طلسم کردیم که پسرش منو دوس داره.به همه گف من طلاقشو یه روزی میگیرم.اما من زندگیمو دسه خدا سپردم.پدرومادرم خیلی بابت خانواده شوهرم ناراحتن ولی چیزی ب من نمیگن.از الان واس ماه دیگه استرس گرفتم زایمان کنم حتی یه زنگم نمیزنن دوباره پدرمادرم باید ناراحتی کنن..دلم بیشتر برای طفل معصوم تو شکمم میسوزه ک از الان هیشکی نمیخوادش سراغشو نمیگیرن درصورتی که جونشونو برای نوه های دیگه میدن..انقدر تو این یک سال مادرش زجرم داد ک هرچی بگم کمه...دلم گرررررفته

زن زندگی آزادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه روزی تقاصش رو پس میده

فعلا استرس بیشعورا رو از خودت دور کن 

بهشون فکر نکن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2720

از اول چادر نداشتی؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

خداصبرت بده گلم ناراحت شدم😭😭😭😭😭😭

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2714
نه

عزیزم غصه نخور گلم.

خدا اَنیس و رفیقت باشه.

خوشبختی و سعادت دست مادرشوهر و...نیست.

عزیزم ،اما چه اشکالی داره اگه اونا حجاب براشون مهمه،به احترامشون ،اونجا چادر سر کنی، یا لاک نزنی.

اینکه کار سختی نیست عزیزم.

این یک جور نشونه بزرگی تو هست.😊

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

داشتیم چنین عروسی رو همون تو عروسی عروس به روی خودش نیاورد صبحش عروس باشوهرش دونفری تمام کارهای باقیمانده عروسی مثلا تمیزکاری شستن ظرفها وغیره انجام دادن رفتن خانه خودشون هروقت مادر شوهر چیزی میگفت عروس ساکت میشد حتی تو کارهای مادر شوهر کمکش میکرد برای روز مادر کادو براش می گرفت همه جا از مهربانیش تعریف میکرد مامان صداش میکرد سعی میکردعروس مهربانتری براش باشه الان مادر شوهرش حتی از دختراش هم بیشتر دوستش داره براش دوغ محلی ماست محلی هرچه داشته باشه براش میبره