2726
عنوان

میخوام موهامو بزنم🙄😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای نه حیفه کوتا نکنییی همون ببافش

اخه چرا🙁

اینهمه زحمت میکشم کوفت و زهرمار به موهام میزنم 

یکم ضغیفم هست

تو حموم اونهمه دردسر میکشم خشک کردنش بدتر شونه کردنشم که نگوووو 

اخرم گیس؟

مهمونی و عروسیم مه تو این شرایط نیست..

گفتم بزنم که دوساله بلند میشه به جاش از همون کوتاهی بهش میررسم کوتاهم تا شونم فقط

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
2728
کیلیپس بزن دو گیس بباف تنوع بشه دم اسبی ببند کوتاه نکن

😂😂سرررر درررردی میگیرم که دادم تا همسایه میره سنگییییینه ده دیقع کلیپس میزنم انگار از ریشه داره کنده میشه

دم اسبی هم رشد مورو متوقف میکنه و اسیب میزنه 🤐

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
اتفاقا صورت کشیده موی کوتاه بهش میاد

😶عه 

الاااان میرم میزنم🤣

البته جاییم نمیرم مادرم خودش میزنه🤐

بعد میام بگید میاد بهم یا .. شدم🤣

صورتتون کشیدست؟یا گرده؟ من نمیدونم بهم میاد یا نه صورتم کشیدست

ی چی بین دوتاش 

اگه دوست داری امتحان کن 😌

راستی چه مدل می‌خوای؟

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
عزیزم نمیدونم هرجورراحتی ولی حیفه

خودمم میدونم که قراره بعدش گریه کنم💔🥲😂

ولی میگم بلند میشه دیگه..

ی چی بین دوتاش  اگه دوست داری امتحان کن 😌 راستی چه مدل می‌خوای؟

مصری بلند 

2706