2726
عنوان

بارداری و کرونا

82 بازدید | 10 پست

سلام عشقا من باردارم ۱۶ هفته تست شوهرم مثبت شد منم pcrدادم دیروز مثبت بود امروزم رپید دادم مثبت الان چ خاکی توسرم بریزمممم...چیکار کنم چندروزیه قرنطینه ام...علاعمم فقط حس بوبایی ندارم دیگ هیچ علامتی ندارم توروخدا بگین چ کنم.

خدایا ممنونم برای هدیه زیبای کوچولوت ..ممنونم ک منو از چشم انتظاری درآوردی..ممنونم ک فرشته کوچولوت داره توی وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر خفیفش رو گرفتی هیچی نمیشه مراعات کن تا خوب شی دارو هم ایتفاده نکن مگر با تجویز پزشک  ...

وای خدا الان یک هفتس ک قرنطینم ولی علاعمم تشدید نشده خدارشکر هیچ دارویی نخورم ینی؟؟ابجوشو عسل و ابلیموچی؟؟؟؟؟

خدایا ممنونم برای هدیه زیبای کوچولوت ..ممنونم ک منو از چشم انتظاری درآوردی..ممنونم ک فرشته کوچولوت داره توی وجودم 
2728
واکسن نزده بودی؟

نه انقد دس دس کردم خاک برسرم الانم هیچ راهی ندارم چ کنم.

نه دارو نخور مگر دکترت بگه  ابجوش و عسل و لیمو که عالیه بخور حتما

دکترم زنگ زدم گف نیا کرونا داری 😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭خب الان چکار کنم پیش کی برم...

دکترم زنگ زدم گف نیا کرونا داری 😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭خب الان چکار کنم پیش کی برم...

خب تلفنی نگفت چی بخوری چی نخوری ؟؟ 

به نظرمن اگه حالت خوبه دارو مصرف نکن همون درمونهای خونگی مثل عسل لیمو و نوشیدنیهای داغ و غداهای مقوی 

پیش دکتر اورژانس یا عفونی یا عمومی  فقط بگو بارداری  و چند هفته ای. داروهات رو هم میتونی زنگ بزنی با دکترت چک کنی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
پیش دکتر اورژانس یا عفونی یا عمومی  فقط بگو بارداری  و چند هفته ای. داروهات رو هم میتونی ز ...

مرسی عزیزم....برابچم ک ضرر نداره انقدر مواظبش بودم اخرم گرفتم.😩😩😩😩😩😓😓😓😓