2737
2734

بستگی ب اختلاف سنیشون داره

اگر اختلاف سنیشون کمه.اشکالی نداره.

گاهی وقتا یه آقای مطلقه یا همسر مرده بچه دار خیلی بهتر از یه پسری ک تا حالا ازدواج نکرده باعث خوشبختی دختر میشه.

باهم حرف بزنن شاید از لحاظ فکری شبیه هم باشن و میتونن خوشبخت بشن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی دختر سی به بالا دیگه شانس ازدواج نداره؟ چه حرفا

باشه شما تو این جامعه نیستی زیاد انگار

شانس ازدواج داره ولی با مردای طلاقی چهل یا چهل و خرده ای معمولا

مگر خیلی خرشانس باشه 

وگرنه کسی بخواد زن بگیره دیگه سراغ دختر سن بالا نمیره معمولا

بچه رو نمیدونم ولی من خودم مطلقه بودم با پسر ازدواج کردم و خداروشکر راضیم از زندگیم و همسرم 

بستگی به درک متقابل داره

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2738
خوب مادری که با داشتن بچه  جدا میشه بنظرتون چه شرایطی داشته علت طلاق خیلی مهمه حالا مباحث ...

آره این نکته خیلی مهمیه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ب نظر من وجود بچه مشکل ایجاد میکنه و چون بحث طلاق مادر بچه هست نه فوتش اونم قوز بالای قوزه، اگه همسر قبلی مرحوم شده بود باز یه حس ترحم به بچه میتونست روابط رو بهتر کنه ولی بسیار سخته برای دختر خانم.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
خخخخ. چه صادقانه! جدا بچت رو بیشتر دوست داری یا نامزدت

بچه م جیگر گوشه م اگر باهاش تند حرف بزنه میشورمش من هفت سال تنهام نیازی به شوهر نداشتم ولی خودش خیلی اصرار کرد دوسش دارم ولی تمام زندگیم بچه م 

از سال ۹۲ اینجام منتهی خاموش 🥰
باشه شما تو این جامعه نیستی زیاد انگار شانس ازدواج داره ولی با مردای طلاقی چهل یا چهل و خرده ای معم ...

من تو همین جامعه هستم و خودم و خیلی از دوستام سی به بالا داریم و خواستگارم هم زیاد داریم،حتی دوست مطلقه سی به بالا داشتم که با پسر مجرد ازدواج کرد،این حرفا چیه میزنید؟

2706