2733
2734

من ۶ هفته و ۷ روزمه از ۵ روز پیش لکه بینی شروع شد هی بیشتر شد تا دیشب مثله پریودی روزای اخر بود دوباره صبح تا ظهر خیلی خوب بود لکه بینی بود الان رفتم دستشویی میبینم دوباره اومده قهوه ای تیره گهگداری هم لخته میاد دکتر رفتم شایف داد تا ۱۰ روز الان روز چهارم گذاشتم خیلی ناراحتم کسی اینطوری بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیاف بذار استراحت مطلق باش خیلیا اینجورن فرنگی فقط بشین 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
اره من حتی خونریزی شدید کردم گفتم دیگه تموم فقط راه حلش استراحت مطلق همین اصلا بلند نشو.ان شاالله چ ...

شما چند روز خونریزی داشتید از چی انقدر خون میاد زیر دلتون کم درد هم میکرد؟

2738
رفتم دکتر گفت چیزی نیست شیاف بزار سونو گفت تهدید به سقط اره هماتوم گفت اما خون که میاد زیاد واقعا اع ...

ببین همتون با استراحت و شیاف رفع میشه حتی غذا هم درست نکن استراحت مطلق باش اگر نباشی خدایی نکرده سقط میشه

شما چند روز خونریزی داشتید از چی انقدر خون میاد زیر دلتون کم درد هم میکرد؟

دلیلش نفهمیدم ولی منم یه هفته بود تقریبا لکه شده بود اولش خون کامل بود

نگران نباش فقط استراحت کن