2733
2734
عنوان

بارداری خارج از رحم

177 بازدید | 8 پست

من تو هفته پنجم دو سه روز یکم درد شانه دارم خوندم که از علائم بارداری خارج از رحم ولی من مشکل دیگه ای ندارم البته احساس می کنم که خیلی به خودم تلقین می کنم به نظرتون جای نگرانی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من تجربشو پارسال داشتم..از درد پهلو یک طرفه ازمن شرپع شد..انشالله شما چیزی نیس

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
شما درد شونه هم داشتین

بعدش اره شدید شد درد شونه پهلو ران کلا سمت چپم از بالا به پایین گرفت..نفخم همراه با درد داشتم بعدشم لک قهوه ای و سیاه دیدم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
بعدش اره شدید شد درد شونه پهلو ران کلا سمت چپم از بالا به پایین گرفت..نفخم همراه با درد داشتم بعدشم ...

من یه روز شونه چب یه روز شونه راست یعنی یک طرفه نیست 

حتما باید یک طرفه باشه

2738
من یه روز شونه چب یه روز شونه راست یعنی یک طرفه نیست  حتما باید یک طرفه باشه

مال من بچه تو لوله سمت چپم لانه گزینی کرده بود براهمین همون طرف دردش شدید شد..اره عزیزم معمولا خارج رحمی دردش یکطرفس