2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ...رسماخل شدم وعصبی

آخ گفتی 

منم همینطور 

گاهی خود زنی میکنم دیگه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
2728

من وبچم همش خونه ایم 

اصلا دخترم دیگه به بیرون علاقه نداره☹

میگه تو خونه بیشتر خوش میگذره 🤭

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
سخته؟ نمیتونی راحت ورزش و گردش و پیاده روی بری؟

دیوونه شدم تنهایی نه نمیتونم

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2738
دیشب انقد حرصم داده بود که داشتم تو پلاستیک مشکی میزاشتم بزارمش دم در باباش نجاتش داد 😐🤣🤣🤣

وای خدانکشت😂😂😂😂

درکت میکنم منم به این مراحل رسیدم همیشه شوهرم ناجیشون میشه وازچنگال من نجاتشون میده😅😅😅

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
من حتی بچه ام ندارم همش خودمم☹️🙌🏿

مثل من

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
هیچ دوستی نداره؟

نه اصلا 

پیش دبستانیه....تو خونه کارتون ...بازی....تبلت....

خیلی هم راضیه...

با من و باباش هم نوبتی بازی میکنه 

خیلی هم راضیه 

بعضی وقتا به زور میبرم بیرون 😐

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706