2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من بار پنجم قبول شدم🙆🏻‍♀️

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️                                             
عه من یکشنبه هفته بعد بلدی ایین بار بار چند قبول شدی من پارکم خیلی بد

بار دوم قبول شدم بار اولم مطمئن هستم قبول میشدم فک کنم چون بار اول بود ردم کردن چون تمام سوالا رو اومدم چک کردم درست زده بودم

من رانندگی میکنم فقط پارک درست بلد نیستم... 

یه جلسه اموزش رفتم مربی میگفت فقط پارک دگبل ازت امتحان میگیرن

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...
بار دوم قبول شدم بار اولم مطمئن هستم قبول میشدم فک کنم چون بار اول بود ردم کردن چون تمام سوالا رو او ...

اتفاقا منم ایین نامه رو بار اول رد کرد امد خونه کتاب نگاه کردم درست زد بود نمیدونم چرا رد کرد شهری هم میگن زنارو بار اول رد میکنن 

2165

سلام منم آزمون عملی دارم هفته دیگه دوشنبه😥تا بحال امتحال ندادم میترسم ردشم همش

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه دختر دارشدن .باردارنیستم.البته عاشق پسر جنتلمن خودمم هستم اما آرزو دارم یه دخترم داشته باشم .خواهشا واسه آرزوم یه صلوات مهمونم کنین.😍😍
تورو خدا چرا اشتباهات چی بود هر۵بارم میفرسته کلاس

نه فقط دفعه اول کلاس نوشت ...

اشتباهاتم تسلط نداشتن به کلاچ بود 

چون ماشینه خودمون اتوماته و نمیتونستم تمرین کنم تسلط نداشتم 

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️                                             
اتفاقا منم ایین نامه رو بار اول رد کرد امد خونه کتاب نگاه کردم درست زد بود نمیدونم چرا رد کرد شهری ه ...

خدا لعنتشون کنه من رانندگیم واقعا برای کسی ک تاحالا اموزش ندیده خیلی خوبه... خودم ماشین بر میدارم😂

الان یک ساله ثبت نام کردم ایین نامه برگزار نمیشد بخاطر کرونا بعدم دوهفته ای یک بار با بدبختی باید اسم بنویسیم... 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...

من سال ۸۶ گواهی نامه گرفتم. آیین نامه دفعه دوم قبول شدم. شهر هم دفعه دوم. تو آزمون شهر با اینکه خیلی عالی بودم افسر ردم کرد گفت استرس داشتی که اصلا نداشتم حتی پیاده شدم همه تشویقم کردن. بابام رفت آموزشگاه اعتراض کرد... مدیر آموزشگاه گفت افسر خانومها رو دفعه اول رد میکنه . بابامم داد و بیداد کرد گفت متاسفم برای خودم که اینجوری تو کشورم حق خانوم ها رو پایمال می‌کنن و میخوان ضعیف نشونشون بدن

تازمانی که سلطان دلت خداست، کسی نمیتواند دلخوشی هایت را ویران کند 😍😍
2183

من چند سال پیش رفتم کلاساشو امتحان شهری هم دوبار رفتم رد شدم به قدری ضعیف بودم که دیگه ول کردم بااینکه خیلی هم هزینه کرده بودم اونوقت پارسال عزمم رو جزم کردم رفتم برای بار دوم قبول شدم الانم رانندگی میکنم گهگاهی 

یا ابالفضل وسط بیایون نترسیدی کسی بیاد سراغت ؟؟🤣🤣

چرا خيلي ترسيدم ولي كسي نيومد😂يعني ب عقل جنم نميرسيد يكي اونجا گير كرده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤