2733
2734
عنوان

این عوضی دیگه شورشو درآورده

437 بازدید | 19 پست

یه از دوستاش تصادف کرده بیمارستانه امروز مرخص میشه خواهر و مادر و عروس طرف اومدن اصفهان خونه خودشون شیرازه بعد شوهر خودشیرینی من بهشون گفته مرخص شدی میام دنبالتون بیاین خونه من پسره خودش خونه مجردی داره یه هفته دیگه قراره برگردن شهر خودشون اینم میگه تا وقتی برین میاین خونه من و فلان اصلا از منم نظر نخواسته میگم من اونارو نمیشناسم اصلا ندیدمشون چطور میخوای بیاری و از منم نظر نمیخوای میگه گوه خوریش به تو نیومده خونه خودمه هرکی رو دوس داشته باشم میارم به تو چه اصلا گفتم من میرم گفت برو این چه زندگی من دارم آخه الانم من تو اتاقم اونم داره بلند بلند میگه من زحمت میکشم ایشون باید تصمیم بگیره کی بیاد کی بره نمیدونم خدا هدفش از خلقت من چی بوده فقط خواسته بدبختی هامو نگاه کنه بخنده الان خودم و یه کنیز تو این خونه میبینم بخاطر اینکه خانواده ام نداشتن برام جهیزیه بخرن همش میگه چی آوردی و فلان خونه خونه منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طلب کارم هست آقا اصلا من و آدم حساب نمیکنه خودش و از من بلا میدونه

فقط ایشون زحمت میکشه؟ 

شمام کارای خونه رو انجام میدین بیکار نیسین که

کارخانگی یه کار بیست چهار ساعته اس بدون مرخصی و حقوق و بیمه پس هرچی اون آقا در میاره مال جفتتونه 

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
همه چی به کنار تو این کرونا از بیمارستان مهمون میاره....

اینارو واسه کسی باید گفت که عقل وشعور داشته باشه نه شوهر من که یه احمق به تمام معناست حاضره بخاطر دیگران من و برنج نه و زیر پا بزاره

2738
من یه بدبخت تو سری خور کنیزم همین

دور از جونتون

ولش کنین برید قهر 

یا اگه شرابطش رو ندارین هیچ کاری برا مهموناش نکنین ماا خودشه دیگه تنهاییم مهمون داری کنه

من کاربر قدیمیم😍😊😉🙃🙂🤩😘😗☺️
2706