2726
عزیزم.به نظرم وقتی رو که میذاری هرروز کلی تاپیک میزنی رو نگه دار درس بخون.کلی تاپیک زده در سه روز گذ ...

تایپک زدن من موقع استراحتمه 

باید به شما جواب پس بدم ؟😐

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماسک بزنه احتمالا واکسن زده تا کی قراره بخاطر کرونا خونه نشین باشن مردم؟ واکسن برنید ماسک بزن ...

واكسن زدن تضمين نميكنه اون ادم مبتلا نشه فقط احتمال زياد ادم نميميره

والا منم دلم نميخواد خونه بشينم ولي از طرفي هم نميخوام بيمارستانا شلوغ بشه باز كادر درمان بيچاره جور ما رو بكشن

كتابخونه يه اتاق بسته اس حالا كوچيك يا بزرگ الانم كه سرد شده پنجره باز نميكنن هوا توش جريان نداره

ماسک بزنه احتمالا واکسن زده تا کی قراره بخاطر کرونا خونه نشین باشن مردم؟ واکسن برنید ماسک بزن ...

دقیقا گفتن تا سالها کرونا با ما می مونه

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
واكسن زدن تضمين نميكنه اون ادم مبتلا نشه فقط احتمال زياد ادم نميميره والا منم دلم نميخواد خونه بشين ...

اینجایی که زندگی میکنم ۷۰ درصد جمعیت واکسن زدن

همه چی به روال عادی برگشته حتی تو کلاسم کسی ماسک نمیزنه🤷🏻‍♂️

اینجور که شما میگی قرار نیس از زندگی عادی کسی خارج بشه

کسی واکسن زده ایمنی داره و بغیراز احتمال مرگ احتمال مریض شدنشم کمتر هست

اینجایی که زندگی میکنم ۷۰ درصد جمعیت واکسن زدن همه چی به روال عادی برگشته حتی تو کلاسم کسی ماسک نمی ...

اوكي هر جور راحتين فقط اگه خداي نكرده مبتلا شدين كسي نياد بيمارستان والا خسته شديم

اوكي هر جور راحتين فقط اگه خداي نكرده مبتلا شدين كسي نياد بيمارستان والا خسته شديم

نترسید پیش شما نمیام😁💕

اگ احتمال خطر داشتم دولت اینجا خیلی هواسش هست و نمیزاشت ماسکا رو برداریم😊🎀