2737
2734

دیوونه شدم ۴۰ روزه پریودم عی لک هی خون. دکتر گفت ۳ ماه قرص حلوگیری بخور.کسی خورده خوب بشه؟ و اینکه الان دوباره موعد پریودمه بخورم جلوگیریرو ؟ یا صبر کنم چند روز بگذره

باید مرتب بخوری هرماه سه چهارماه اینجوری میشه بعددیگه منظم و دقیق میشه پریودات حتی روزشم ثابت میمونه دیگه هرماه 

ازروز اول پریت شروع کن روزی یدونه بخور البته شبا تا۲۱تا تموم بشه هفت روز نخور دوباره از روز هشتم شروع کن بسته ی بعدیو بخور این وسطا تا چهارماه لک میاد نباید اهمیت بدی بالاخره قطع میشه و منظم

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
باید مرتب بخوری هرماه سه چهارماه اینجوری میشه بعددیگه منظم و دقیق میشه پریودات حتی روزشم ثابت میمونه ...

ینی تا ۳ ماه پاک نمیشم؟ الان ۴۹ روزه هی خون میاد کمو زیاد میشه.پس رابطه چی؟ ببخشید البته چیکار کنم سوالمو نمیدونم از کی بپرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی تا ۳ ماه پاک نمیشم؟ الان ۴۹ روزه هی خون میاد کمو زیاد میشه.پس رابطه چی؟ ببخشید البته چیکار کنم س ...

ببین عزیزم من خودم چهارماه طثل کشید تاکامل پاک بشم بین پریودارو دیگه باید تحمل کنی فقط یادت باشه هرماه مرتب بخوری هرشب بخوریادت نره یه شب یادت رفت فردا صبح بخور یادت نبود شب دوتا بخور 

اون لکه هایی که بین دوران حیض میاد اونا استحاضه هستن نماز و رابطه ی جنسی و روزه اشکالی نداره فقط موفع نماز باید لباستو عوض کنی و خودتو بشوری 

البته مدلای مختلف داره با احکام متفاوت اگه کم میاد درحد لکه میشه قلیله که خودتو میشوری لباستو عوض میکنی نمازتو میخونی تا لک نبومده اگه متوسطه و کثیره باشه غسل اینا داره 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
دکتر گفت هر روز بدون وقفه بخور

نه بابابسته ی اولی ۲۱تایی که تموم شد  هفت روز نمیخوری از روز هشتم شروع میکنی اون منظورش این بود هرماه مرتب بخور هرشب بخور فاصله بندازی خونریزی میفتی لک میاد بدتر

ببین عزیزم من خودم چهارماه طثل کشید تاکامل پاک بشم بین پریودارو دیگه باید تحمل کنی فقط یادت باشه هرم ...

شما بدون وقفه قرص خوردین؟ تو قرص که پریود نمیشم دیگه . احکام لکه بینی رو میدونم. ولی خب اگه رابطه باشه خونریزی میوفته ادم یانه؟

2738