2137
2106
ساسی کیه

ساسی مانکن😐خواننده

آقامون جتنلمنه جنتلمنه🤐

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

مردهای ابانی چطورین 

.حمایتگر.. .دست ودلباز.خانواده دوست .اهل مسافرت .زودجوش...ودرنهایت عشقن وکاملا قابل تحمل

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها

داداشم ۶ آبانه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2166
دو قلو های من ده آبان هستن  باید تولد بگیرم براشون  به یه کیک هم راضی نمیشن باید دوتا کی ...

اییی جووونم😄..خدا حفظشون کنه وروجکات رو

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها
2165

۲آبان😍

فرداتولدمه🥰

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2183
سلام عزیزم خوبی؟💕 اره گلی رفتم 😁

مرسی 

عکس فندق رو نداری ببینم 😍😍😍😍

من از تبار غربتم ...از ارزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوال... ♣️♠️♥️                     
تولد مبارک پیشاپیش هم ماهی😁

عزیزمی🌹🌺🌺🌺🌺

تولدشماهم مبارک پیشاپیش

سنگ صبور همه 🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم