2726
عنوان

مگه ماسک اجباری نیست؟

476 بازدید | 75 پست

پس چرا مجانی نیست. طبق قرارداد سازمان بهداشت  هیج کشوری حق مثلا فروش واکسن ندازه و. باید رایگان در اختیاز مردم قراز بده مثل همه واکسن هایی که تا امروز زدیم  و. رایگان  بوده. چرا همچین  قانونی در موزد ماسک که تقریبا نقش پیشگیری داره  وجود نداره و رایگان نیست؟ 

😎💚🐬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگه ماسک دونه ای ۴۰۰ تومن این حرفا رو نداره

۴۰۰ چیه دونه ای ۲ هزاره

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

اجباری نیست....بهتره بزنیم.....

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
دونه ای ۴٠٠؟؟؟ دونه ای هزار وپونصد مساله. پولش نیست باید رایگان باشه

اینجاچیش درست ودرمونه که ماسک رایگانش باشه اون اوایل از طرف بسیج2تا اوردن درخونمون مامانم انداخت رفت   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706