2726

من بچه که بودم تقریبا ۱۰ ساله

یه معلم داشتم بهم گفت تو تو هر راهی پا بزاری موفق ترینش میشی  خیلی ذوق زده شدم از حرفش جالبه اصلا شاگرد ممتازوایناشم نبودم 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

میخاستم ورزش کنم لاغر شم 

همیشه این جملرو یادم میاد ک میگف خدا برای کسی که عرق میکنه بهترینا رو می‌سازه خخخخ

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 

تو نمیتونی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا واقعا حرف معلمت بهت انگیزه داد؟ نتیجت چی شد

هنوز که هیچی نشدم🤣

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
میخاستم ورزش کنم لاغر شم  همیشه این جملرو یادم میاد ک میگف خدا برای کسی که عرق میکنه بهترینا ر ...

عزیزم🥰