2733
2739

من ۳۶ هفته و ۵ روزم ۳ هفته یه بار میرم دکتر تحت نظرم اما دکتره حالیش نیست

یه بار که رفتم ۴ کیلو زیاد کرده بودم

دفعه ی بعدی که رفتم ۹۰۰ گرم

و دفعه ی آخر ۳ونیم

منم گفتم خانم دکتر بنظرتون این نوسانات رشد نگران کننده نیست گفت نه طبیعیه اما خودم دلم آروم نشد و آزمایش دفع پروتئین دادم ولی خداروشکر خوب بود و دفعه ی آخر که تقرییا ۱۰ روز پیش رفتم مطب فشارم ۱۲ رو ۸ بود منشیش گفت فشارت زیاده تما دکتره گفت نه تا ۱۴ هم نرماله

الان دو روزه قفسه سینم سمت راست بشدت درد داره اصلا نمیتونم تکون بخورم واقعا گریه میکنم احساس میکنم آخرین دنده م سینه م شکسته

به دکتره گفتم گفت یه آزمایش دفع پروتئین بده اورژانسی فوری رفتم آزمایش دادم و گفت که شکر خدا مسمومیت بارداری و دفع پروتئین نداری

و دکتره گفت مرتب فشارتو چک کن

خانوما هر ۴ ساعت یه بار بخام چک کنم باید کلی هزینه کنم منم ندارم😔

کجا برم بنظرتون واسه مطمن شدن از فشار خونم چون واقعا درد سینه امونمو بریده

دستگاه فشار خونم از ۱ تومن شروع میشه

شماهایی که فشار خون بارداری دارید کجا میرید چون هر ۴ ساعت یه بار من چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه اون فقط صبح هاست دکتره میگه هر ۴ ساعت باید فشار بگیری مشکلم اینجاست

اگه دفع پروتین نداشتی چرا چک کنی فشارروشایدازمعدت هست دردت میزنه قفسه سینه یه دکتر دیگه برو

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2738
من ۲۴ ساعته ندادم یعنی با این معلوم نمیشه؟؟

دقیق نیست

۲۴ ساعته دقیقه اصولا دکتر واسه تشخیص دفع پروتئین ۲۴ ساعته میخواد عجیله که نخواست ازت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

صبح و ظهر برو مرکز بهداشت شب هم داروخونه بیشترشون دارن یا مطب یه دکتر عمومی نزدیکتون با منشیش صحبت کن میگیرن

انقدر نگران نباش فشار بارداری یهو هفته های آخر نمیاد من از هفته 13 داشتم

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
اگه دفع پروتین نداشتی چرا چک کنی فشارروشایدازمعدت هست دردت میزنه قفسه سینه یه دکتر دیگه برو

دفع پروتئین انجام دادم بعد ۱ ساعت جوابو بهم دادن یعنی با این معلوم میشه یا باید حتما ۲۴ ساعته انجام بدم؟؟

2706