2733
2734
عنوان

من باردارم یانه؟کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 35 پست
واقعا.ینی امکان داره اون آزمایش زود بوده و لقاح دیرتر بوده باشه

بله امکانش هست صبر کنیدمعلوم میشه

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ینی باردارم.امکانش هست.

به نظر من 

بسم الله الرحمن الرحیم 🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه 94.5 🧡 وزن فعلی ۸۷🧡هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
ب نظر شما لکه بینی خطرناک نیست.چون یسریا میگن اونایی که اینجوری بودن بعد سقط شده یا خارج رحمی بوده😔

والا درسته بعضی ها باعث سقط شده اما خوب عده ای توی دوران سیکلشون دارن و مشکلی براشون پیش نیومده معمولا زنان باردار دارن اول لکه بینی 

اما به نظرم یه دکتر زنان برین 

بسم الله الرحمن الرحیم 🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه 94.5 🧡 وزن فعلی ۸۷🧡هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
ممنونم عزیزم

خواهش میکنم ♥️

والا درسته بعضی ها باعث سقط شده اما خوب عده ای توی دوران سیکلشون دارن و مشکلی براشون پیش نیومده معمو ...

😔😔.چهارشنبه وقت دارم اگه پریود نشدم میرم.چون لکه بینی دارم امروزم یکم زیردلم درد میکنه

😔😔.چهارشنبه وقت دارم اگه پریود نشدم میرم.چون لکه بینی دارم امروزم یکم زیردلم درد میکنه

ان شاء الله که یه نی نی خوشگل و خوب تو شکمته اصلا غصه نخور 

توکل بر خدا 

2706