2726
عنوان

من باردارم یانه؟کمکم کنید

295 بازدید | 35 پست

سلام من اقدامم.۹روزه عقب انداختم ازروزدوم هی ترشحات قهوه ای صورتی میبینم که خیلیییی کمه درحدی که خودمو خشک میکنم میبینم.ی روز میبینم بازقطع میشه تادوروز دیگه دوباره یکم دیگه.روز پنجم آزمایش دادم منفی بود.بنظرتون باردارم یانه؟اگه میدونید کمکم کنیدتوروخدا😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از اقوام ما چند بار آزمایش داد منفی بود بعد مثبت شد 

به نظرم چون 9 روز عقب انداختی و ترشح قهوه ای داره احتمالا بارداری 

بسم الله الرحمن الرحیم 🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه 94.5 🧡 وزن فعلی ۸۷🧡هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
شما کسیو دیدین اینجوری باشه و باردارباشع.خیلی میترسم

ببین کلا باید ۴۰روز از پریودی بگذره که بتا مشخص بشه درصدش 

دوما اینکه اگه این ماه باردار هم نباشی موردی ندارم این نشون میده تخمدان درحال فعال شدن هستن و تو بزودی باردار میشی من خودم سر دوتا بچه هام بعد ۶ماه باردار شدم

یکی از اقوام ما چند بار آزمایش داد منفی بود بعد مثبت شد  به نظرم چون 9 روز عقب انداختی و ترشح ...

این ترشحات ترسوندم خیلیم کمه و ی روز هست باز قطع میشه تادوروز دیگه باز خیلیییی کم

ببین کلا باید ۴۰روز از پریودی بگذره که بتا مشخص بشه درصدش  دوما اینکه اگه این ماه باردار هم نب ...

از زمان اقدامم چهل روز نمی‌گذره.من دوبار اقدام داشتم روز تخمکگذاریم بودن دقیق نهم و یازدهم.

این ترشحات ترسوندم خیلیم کمه و ی روز هست باز قطع میشه تادوروز دیگه باز خیلیییی کم

خوب طبیعیه 

معمولا زنان حامله وقتی به دوران پربودی می رسن ترشح دارن 

بسم الله الرحمن الرحیم 🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه 94.5 🧡 وزن فعلی ۸۷🧡هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
2706