2726
عنوان

مادر شوهرم حامله شده بنده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 17277 بازدید | 240 پست
۴۰

وای منم 37ام

البته دخترمم کوچکه 14سالشه

با این شوهرم میترسم منم اینجوری بشم

حالا 3تام بچه دارم

ازونور 3تا خارشوور نازا دارم

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همین حسوداشتم تاماه پیش ولی تظاهربه خوب بودن میکردم 😑 الانم دوست ندارم کسی سوالی درموردمامانم ...

من فکر اینکه مامانم بخواد بچه بیاره نمیذارم تا تا صبح فردا زنده بمونم خودمو میکشم 

2728
وا آره عکسم بذارم؟ اول جوونیمه

نه .آخه فکرکردم مسخره میکنید 😅

مامانمنم ۴۰سالشه سومی روبارداره 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
وای منم 37ام البته دخترمم کوچکه 14سالشه با این شوهرم میترسم منم اینجوری بشم حالا 3تام بچه دارم ا ...

😂😂خداحفظشون کنه 💖

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ممنونم...نه ساله منتظرم ...شما هم منتطر بودی درک میکنی

اره عزيزم

انشالله خيلللي زود مامان ميشي اين روزاي انتظارتو فراموش ميكني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مامان منم همین سن داداشمو باردار شد

با وجود دوتا دوماد😄😄😄😄😄و دوتا دختر دم بخت

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
من فکر اینکه مامانم بخواد بچه بیاره نمیذارم تا تا صبح فردا زنده بمونم خودمو میکشم 

😂😂نه دیگه من تااین حدنبودم 

2706