2194
2106
عنوان

مادر شوهرم حامله شده بنده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 15195 بازدید | 240 پست

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
ممنونم...نه ساله منتظرم ...شما هم منتطر بودی درک میکنی

اره عزيزم

انشالله خيلللي زود مامان ميشي اين روزاي انتظارتو فراموش ميكني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مامان منم همین سن داداشمو باردار شد

با وجود دوتا دوماد😄😄😄😄😄و دوتا دختر دم بخت

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2050
😂😂خداحفظشون کنه 💖

نخند

هفته پیش پری شدم درحد دوروز بعد 3شنبه دز دو رو زدم قطع شد

صبحی بی بی زدم هاله انداخته

حالا من افسردم کلا واهی دوبارم رابطه داریم و طبیعی جلوگیری میکنیم شوهرم از خودش مطمئنه ولی من میترسم....... 

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی ادم تنهائیه😭        زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
چرا مسخره کنم تو تمام تاپیک هام سنم هست  اینم من در 40 سالگی

ماشالله اصلا سنت بت نمیاد خیلی هم خوبی عاااالی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

اره بابا 40 چیزی نیس

من 37ام 

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی ادم تنهائیه😭        زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
2183
نخند هفته پیش پری شدم درحد دوروز بعد 3شنبه دز دو رو زدم قطع شد صبحی بی بی زدم هاله انداخته حالا م ...

نترسید .ازهرچی بترسید سرتون میادخدایی نکرده 

حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست❤
چرا اون موقع قدیم همه اینجوری بودن تا وقتی پریود میشدن بچه میاوردن یعنی هنوز جوان هست و می‌تونه بجه ...

نمیدونم من بدم میاد خواهر برادر کوچیک داشته باشم 

ازاینکه مامانم بچه بیاره فکرشم منو دیونه میکنه 

نترسید .ازهرچی بترسید سرتون میادخدایی نکرده 

فقط دعا کن بی بی خراب بوده باشه

امروز روزه ام 

همتونو دعا میکنم اگر منفی بود😭😭😭😭

هزارماشاالله بهتون خوشبخت باشین دوستان فراموش کردن قرار نیست همه توسن کم ازدواج کنن همه تو سن کم بچه دارشن انشاالله نی نی بسلامت به دنیا بیاد برای منم دعا کنید لطفا ۳۶ سالمه همسرم فوت شدن دوباره ازدواج کنم وبچه دار شم💕

غریبه ها در شب🌹