2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کارم مهندسی نرم افزاره 

آره راضیم 

یه باگ‌های عجیب غریبی داره ولی خوبه 

مثلا میخوای آپدیت کنی بهت میگه حجم کم داری ولی نمیگه چقدر 😄

کلا مک مثل ویندوز یا لینوکس سیستم عاملی نیست که خیلی بشه بهش سیخ زد و باهاش ور رفت

ولی از لحاظ سرعت و پایداری خیلی عالیه حتی بعد از چند سال استفاده عین روز اول بهت پاسخ میده

Having fun while stuck in life

من ایر دارم

خیلی سبک و خوش دست و خوشگله البته پرو خوشگل تره چون مانیتورش حاشیه نداره ولی به کار من نمیومد

اصلا سر و صدا نداره خیلی هم روونه

ولی من یه ایسوس هم دارن ازون زیاد کار نمیکشم چون خیلی دوسش دارم نمیخوام خراب شه😅😅

کارم مهندسی نرم افزاره  آره راضیم  یه باگ‌های عجیب غریبی داره ولی خوبه  مثلا میخوا ...

مرسی عزیزم 

بعد من واسه طراحی یا کارای سنگین نیمخوام استفاده کنم ازش،کلا همیشه ظاهرشو دوس داشتم جمع و جورم هست نسبت به یه سری لپتاپا

2738
من ایر دارم خیلی سبک و خوش دست و خوشگله البته پرو خوشگل تره چون مانیتورش حاشیه نداره ولی به کار من ...

مرسی عزیزم

واسه دانلود برنامه اینا زیاد به مشکل نمیخوری؟

فیلترشکن نصب کنی میتونی راحت برنامه دانلود کنی ولی خیییلی خوشگله دروغ چرا من بخاطر ظاهرش گرفتم🙈

خدایی محصولات اپل محیط و ظاهرشون خیلی خوشگله😂😭نیمدونمم چرا یه عده اینقد گارد میگیرن در برابرش که اره شماها فقط واسه کلاسش میخواین😐

فیلترشکن نصب کنی میتونی راحت برنامه دانلود کنی ولی خیییلی خوشگله دروغ چرا من بخاطر ظاهرش گرفتم🙈

ببخشید یه سوال دیگه،اینکه موقع استفاده زیاد داغ نمیکنه؟

مرسی عزیزم  بعد من واسه طراحی یا کارای سنگین نیمخوام استفاده کنم ازش،کلا همیشه ظاهرشو دوس داشت ...

آره کارتو راه میندازه خیالت راحت.

کلا اکوسیستم اپل یه سری محدودیت های خاص خودشو داره که اولش شاید سخت باشه چون به ویندوز عادت داری 

ولی عادت می‌کنی بهش.

مناسب برای کساییه که خیلی اهل تغییر و تحول نیستن و پایداری و ثبات رو دوست دارن

من سال ۲۰۰۸ یه مک خریدم دوازده سال عالی برام کار کرد و پارسال یه پرو خریدم که اینم می‌دونم تا پونزده سال دیگه کافیه برام.

تازه اونم پسرم کوبوندش زمین اگر نه بعد از ۱۲ سال کار نه هنگ میکرد نه سرعتش پایین بود نه هیچی.عین روز اول بود.

Having fun while stuck in life
2706