2733
2734
عنوان

مردسالاری صرف در خانواده ی همسرم

235 بازدید | 9 پست

خیلی اذیت میشم میبینم باورشون اینه جه زن چه مرد...

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

مهم نيست اونا ب چي معتقدن شما تغييرو از خونه خودتون شروع كنين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی به..خانواده پدر شوهر منم همینطوری ان..بلاخرهه ادم کم میاره در برابر غرورشون

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  
تودوران اشنایی باید به این چیزا دقت کرد بعد ازدواج دیگه دیره

خودم مشکلی ندارم از دیدن اونا اذیت میشم از مردسالاری اونا نسبت به همسراشون

و پذیرفتن زنها

مهم نيست اونا ب چي معتقدن شما تغييرو از خونه خودتون شروع كنين

من تو خونه خودم مشکلی ندارم از دیدن اونا خیلی آزار میبینم

من تو خونه خودم مشکلی ندارم از دیدن اونا خیلی آزار میبینم

اونارو بايد ول كنين ديگه بحال خودشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
خودم مشکلی ندارم از دیدن اونا اذیت میشم از مردسالاری اونا نسبت به همسراشون و پذیرفتن زنها

خوب راستش گاهی این ضرب المثل حقیقت داره :خلایق هرچه لایق 

واقعا بعضی خانما دوست دارن زور بشنون اینجا هم هستن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست