2726
عنوان

بابا به پیر به پیغمبر

565 بازدید | 41 پست

فسنجون شکر ندارههههههههههه 

و با مرغ پخته میشه نه گوشت قلقلی😖🤦

تو فسنجون هویج رنده نمیکنن 

فسنجون شامل مرغ؛رب انار؛گردو؛پیاز رنده شده هست 

ایزی ایزی تامام تامام 

من یه شمالی اصیل هستم بابا بخدا با فسنجون اینجور نکنید خدارو خوش نمیاد

با اجازه استارتر 

سلام بچه ها 

ما باغ انگور داریم و شیره انگور خانگی درست کردیم. 

اگر کسی میخواد میتونم عکس محصول رو تو واتساپ براش بفرستم 

مویز و روغن گاوی محلی هم داریم 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شمالی ام

حتی فکر شکر تو فسنجونم باعث حالت تهوعم میشه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

یا خدا مگه هویج و شکر میزنن مردم؟ 🤨😳

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ماهمه اینکارایی که گفتید نکن و میکنیم وخیلی خوشمزه تر مبشه💔😄

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)

رسپی غذاست دیگه آیه کتاب مقدس که نیست نشه تغییرش داد بذار هرکس هر مدل دوست داره درست کنه عزیزم حرص نخور😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ماهم فسنجون روترش درست میکنیم اما گوشت خورشتی قرمز میریزیم نه مرغ😐😓

آره ما هم چندبار با گوشت درست کردیم ولی با مرغ خدایی یه چیز دیگه ست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706