2726
عنوان

امشب عقدشه 🖤🖤🖤🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 59 پست
نمیمیری من تجربه کردم دوروز بعدیادت میره

خیلی سخته برام 

میدونم جقدر دوسش داره بیشتر میسوزم

تاپیکامو ببین نظرتو بگو 

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😭😭😭 بهتر اون پیدا نمیشه برام 

از کجا میدونی انسان تا با کسی زندگی نکنه نمیدونه بهترین براش کیه ..شاید دور نماشبه نظرت خوب ...خواهان کسی باش که خواهان تو باشد وگرنه بیخیالش شو و برا خودت ارزش قائل شو 

انقدر برام گفت از عشقش داغون شدم داغووون مگیفت من تو چشاش نگاه کردم این نگاه خود زندگیه💔

الهی بگردم عزیزم میفهممت ایشالا ک با گذر زمان حالت بهتر شه عمیقا ناراحت شدم و درکت میکنم💔

نه  دعوتیم ولی کرونا رو بهونه کردم حالم بد میشه ببینمش

افرینن نرو 😢 ان شاءالله  یه ادم بهتر پیدا میشه براات 

عاشق شدن قبل ازدواج بدترین زجر

اللهم عجل لولیک الفرج میشه برای ظهور آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف یدونه صلوات بفرسین🥺
از کجا میدونی انسان تا با کسی زندگی نکنه نمیدونه بهترین براش کیه ..شاید دور نماشبه نظرت خوب ...خواها ...

کاش بتونم بیخیالش بشم 

داغم هنوز باور نکردم 

آره اینم حرفیه 💚 من الان کورم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
💔💔 نمیدونم فکر کنم اره بهش چراغ سبز نشون داده بودم  😭😭

چ میشه کرد خواهری درکت میکنم سعی کن امشب بزنی بیرون سر خودتو گرم کن ایشالا خدا خودش دلتو آروم کنه کلی ناراحت شدم💔

خیلی سخته برام  میدونم جقدر دوسش داره بیشتر میسوزم تاپیکامو ببین نظرتو بگو

میفهمم چی میگی منم اینجوری بودم

منو پس زد کسی که اولش باکلی عشق و وعده وعیداومد جلو رف بایکی دیگه چنوقت پیش عقدشون بود میتونم به جرات بگم اون شب نفسم درنمیومد ازشدت ناراحتی ولی سرپاشدم ودارم ادامه میدم ودیگه اصلا برام مهم نیس

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
افرینن نرو 😢 ان شاءالله  یه ادم بهتر پیدا میشه براات  عاشق شدن قبل ازدواج بدترین زجر

واقعاً 

من یه تجربه نا موفق هم داشتم قبلا دیگه هیچی ...

البته من اونو دوست نداشتم و جدا شدیم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2706