2194
2106

فدا سررررت

ولش كن بابا ارزش ي لحظه ناراحتيتم نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

مال منم رفته میترسم شب عقدش شب خواستگاریش برسه و بمیرم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور💊💉..... خودتو ببخش،همین😊......     امروز ۶ آبان ۱۴۰۰ من تصمیم گرفتم که خودمو تغییر بدم...تنبلی هامو بزارم کنار....  تا میتونم درس بخونم و تلاش کنم....  به زیبایی و پوستم برسم...ورزش کنم.... زبان یاد بگیرم😍.... من باید بی نقص بشم🍉🍊..... برام یه صلوات میفرستی که بتونم؟🍓
😭😭😭 بهتر اون پیدا نمیشه برام 

اتفاقا پيدا ميشه

بهتر از اون ميشه كسي كه با جون و دل بخوادت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050
الهی بگردم🙁 میدونس دوسش داری؟ منم دارم غصه لحظه ای رو میخورم ک ببینم دستش تو دست کسی دیگس🙂

انقدر برام گفت از عشقش داغون شدم داغووون

مگیفت من تو چشاش نگاه کردم این نگاه خود زندگیه💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور💊💉..... خودتو ببخش،همین😊......     امروز ۶ آبان ۱۴۰۰ من تصمیم گرفتم که خودمو تغییر بدم...تنبلی هامو بزارم کنار....  تا میتونم درس بخونم و تلاش کنم....  به زیبایی و پوستم برسم...ورزش کنم.... زبان یاد بگیرم😍.... من باید بی نقص بشم🍉🍊..... برام یه صلوات میفرستی که بتونم؟🍓
2183
نمیمیری من تجربه کردم دوروز بعدیادت میره

خیلی سخته برام 

میدونم جقدر دوسش داره بیشتر میسوزم

تاپیکامو ببین نظرتو بگو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا نکنه  امیدوارم نبینی 😔😔😔😔😔

💔💔💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40