2194
2106

برا منم فال بگیرید اگه هستید ببینم کی مادر میشم خیلی فکرم مشغوله 

اقدام به بارداری ام،شوهرم عاشق بچه اس ولی هر چی از خدا می‌خوام ارزومو برآورده نمیکنه ناخوداگاه از دیدن اطرافیانم ک مادر شدن دلم میگیره ‌...میشه دعام کنی رفیق ؟ فقط یه صلوات برای مادرشدنم ...⁦❤️⁩

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

سلام برا منم بگیرین لطفا

دوست دارم بدونم سرنوشتم چی میشه

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
2166
خصوصی پیام بده

درخواست دادم 

اقدام به بارداری ام،شوهرم عاشق بچه اس ولی هر چی از خدا می‌خوام ارزومو برآورده نمیکنه ناخوداگاه از دیدن اطرافیانم ک مادر شدن دلم میگیره ‌...میشه دعام کنی رفیق ؟ فقط یه صلوات برای مادرشدنم ...⁦❤️⁩
خصوصی پیام بده

درخواست دادم عزیزم لطفا قبول کن

وقتش شده بود که دیگه امضام عوض کنم و بگم نشد که بشه ارزوم برآورده بشه من خانم معلم نشدم و این حسرت تا ابد تو دلم میمونه
2165
اگ دوس داری فال حافظ از تو گوشی برات بگیرم 

بگیر عزیزم برای منو و شوهرم 

وقتش شده بود که دیگه امضام عوض کنم و بگم نشد که بشه ارزوم برآورده بشه من خانم معلم نشدم و این حسرت تا ابد تو دلم میمونه
بگیر عزیزم برای منو و شوهرم 

اینارو انجام دادی بگو برات بفرستم

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡
اینارو انجام دادی بگو برات بفرستم

بگیر عزیزم 

2183
بگیر عزیزم 

بفرما عزیزدلم اگه درست بود بهم بگو

نیتجه تفال :
۱-   خواجه در بیت های ۴-۵-۶- به ترتیب فرمای ( خواه اهل جهنم وخواه مقیم بهشت خواه آدمیزاده وخواه فرشته باشی سعی کن بخل و حسد و کینه نداشته باشی که در نزد همه کفر و مذموم و مردود است )( معمار آسمان یعنی خداوند شش جهت جهان را چنان مسدود کرد که بای خروج از زیر دام گودال قبر راهی وجود ندارد )( شراب انگور به گونه ای طعنه به عقل می زند و او را فریب می دهد پس الهی تاقیامت این داربست درخت انگور از آسیب ایمن بماند تا مارا از غم رهاسازد ) خود تفسیر کنید که چه زیبا خواجه فرمود است
۲-   انسانی پاک و مهربان می باشید ولی سعی کنید که بهره شما به مردم بیشتر برسد و نسبت به دیگران بویژه پدر و مادر و خواهر وبراد مخصوصاً تاکید می کنم نسبت به همسر خود مهربان وبا محبت تر باشید که از دنیا آ»ها برایت می مانند
۳-   ازموقعیت دیگران خوشحال و مطمئن باش که خداوند به شما کمک م یکند این نیت با نشیب و فرازهای فراوانی همراه می باشد و به صلاح شما نیست که در اجرای آن تعجیل شود زیرا مقدمات کامل ا» فراهم نمی باشد )
۴-   سرعت عمل دقت و تلاش از لوازم موفقیت و پیروزی بر رقیبان جنابعالی می باشد خبری که تصورش را نمی گردید در هفته آینده به شما می رسد پدر یا همسر شما از ناراحتی رهایی یافته است نگران نباشید و مسافرتان کارهایش اگر طولانی شود جای نگرانی نمی باشد بالاخره انجامم میگیرد اگر می خواهید سفر کرده شما به سلامت و با مرا دل باز آی در ۷ شب متوالی باحضور قلب و معنی از سروه الشغراء از آیه ۱۷ راتا ۴ آیه بعد از آن را بخوانید
میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡
بفرما عزیزدلم اگه درست بود بهم بگو نیتجه تفال : ۱-   خواجه در بیت های ۴-۵-۶- به تر ...

بله عزیزم درست بود ممنونم ,😘