2737
2734
عنوان

عفوونت قااارچی بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 23 پست
ترک کردم  ولی همش استرس پرده بکارتو دارم  رفتم دکتر برا معاینه هر چی بود به مامانم گفت و ...

مگه دخول با اشیا داشتی!!!؟؟

از بیرون و ما لی دن که بکارت آسیب نمیبینه عزیزم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ترک کردم  ولی همش استرس پرده بکارتو دارم  رفتم دکتر برا معاینه هر چی بود به مامانم گفت و ...

دکتر به مامانت گف خودارصایی میکنی؟😳😳😳

عزیزم بکارت اصلاااااا وجود نداره برو پیج raralifestyle

😏😏😏😏😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ولی شی مثل پتو رو خیلی به خودم فشار دادم

نه بابا با پتو چیزی نمیشه نگران نباش عزیزم..

توبه کن چون گناه بزرگیه.

انشاءالله یع بخت خوب نصیبت بشه گلم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

چقدر وقیحی شما

بسه دیگه نمیخاد اینقدر توضیح بدی

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
مرسی عزیزمم

فدات..

چهل روز که انجام ندی دیگه نمیری سمتش..خیلی سخته ولی امکان پذیر هستش...

دوغ زیاد بخور..دوش آب ولرم رو به سرد بگیر..گوشیتو حذف کن برنامه های تحریک کنندشو..

2738
چقدر وقیحی شما بسه دیگه نمیخاد اینقدر توضیح بدی

وقیح از چه لحاظ؟ اگه منظورت گفتن خودارضاییه ک برای هر کسی ممکنه پیش بیاد و جای خجالت نداره گفتنش و البته به کسی هم ربطی نداره البته 

اگه منظورت اینه ک سایت جای صحبتای خصوصی زنانه نیست ک زایمان طبیعیت ! رو با جزئیات تعریف نمیکردی چون ادم مریض به قول خودتون با اینا هم تحریک میشه

کسیم برا شما توضیح نداده ک میگی نمیخواد توضیح بدی 

اگه از تاپیکی خوشت نمیاد بی سرو صدا ترکش کن جای زخم زبون زدن و اینو هم بدون زمین به شدت گرده :)