2703
2553
عنوان

عفوونت قااارچی بیاین لطفا

868 بازدید | 23 پست

عفونت قارچی اگه شدید باشه چه علائمی داره شماچه علایمی داشتید من خودم فقط بعضی وقتا حس خارش و انگار زخمه ولی ترشحات پنیری ندارم یعنی شدید نیست؟ 

ولی وقتی دکتر معاینه کرد گفت پماد زدی؟ گفتم نه عفونته 

عفونت قارچی ترشحات پنیری داره 

خارشم داره

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت قارچی ترشحات پنیری داره  خارشم داره

من اصلا خارش ندارم الان ترشحم نه 

اون موقع ک رفتم برا معاینه خودارضایی می کردم میگم شاید خودارضایی تشدیدش کرده بود اون موقع

2456
2714
ترشحم داری؟

عزیزم لابیاهات خیلی زشت و بد فرم میشه اگه به خودارضایی ادامه بدی.

نکن این کارو..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم لابیاهات خیلی زشت و بد فرم میشه اگه به خودارضایی ادامه بدی. نکن این کارو..

ترک کردم 

ولی همش استرس پرده بکارتو دارم 

رفتم دکتر برا معاینه هر چی بود به مامانم گفت ولی الان همش میترسم نکنه به خاطر عفونت معلوم نبوده مامانمم برا اینکه من ناراحت نشم چیزی نگفته 😑

2706