2726
عنوان

ایستاده جیش کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 13575 بازدید | 38 پست

پسرم چند ماه ایستاده جیش میکرد اون دوره تو خونه باز پوشک میکردم میدیدم که تخلیه کامل نمیشه، به زور یه بار نشوندمش بعد بهش جایزه دادم یه هفته ای هربار بهش یه خوراکی دادم دیگه عادت کرد ولی الان سه سال و نیمه هنوز شلوارش رو درمیاره

داداش من از بچگی ایستاده جیش میکرد،اصلااا هم ترکش نمیداد تا الانم ک ۲۲ سالشه هنوزم ایستاده

شما از کجا میفهمین ک هنوزم همون عادتو داره://////  

سواله برام

آخه همه انفرادی میرن دستشویی:/

# درسته که همه بدن ، ولی تو همه نباش♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم چند ماه ایستاده جیش میکرد اون دوره تو خونه باز پوشک میکردم میدیدم که تخلیه کامل نمیشه، به زور ی ...

خوب پس پسره منم اگه شلوارشو در آرم میشینه فقط با لباس نمیشه میگه سخته مامان اذیت میشم ممنون از راهنماییتون 

مامانم بعدش مجبور میکنه بشوره،یسر این موضوع خونمون همیشه دعواس 

بخدا دستشویی همیشه خیسه همش شلنگ می گیره کل دستشویی رو میشوره یه بارنشد دستشویی خونمون خشک باشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2728
شما از کجا میفهمین ک هنوزم همون عادتو داره://////     سواله برام آخه همه انفرادی میرن دس ...

😂😂🤣🤣چون مامانم بعدش جیغ میزنه 

رهااامممممممم باز  سرپا؟؟؟😂نمیدونم چطور میفهمه این میگه من میشورمم کامل اما میفهمه 

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
بخدا از دعوا کردن هم گذشته نمیشه که کتک بزنیم وقتی گوش نمیده

ببین یه چی بگم الان شاید یه سریا بگن بچه رو نباید داد بزنی سرش و فلان و بیسار...من تجربه بچگیمو میگم،مامان من اصلا منو داداشمو نمیزد اماااااا😅

یه اسفند دود کن پیچ پیچی داشتیم اونو میزاشت داغ بشه بعد وقتی حسااابی سرخ میشد باهاش دنبالمون میکرد ولی داغمون نمیکردااا به هیچ وجه،ولی ما مث سگ از اون اسفند دود کن پیچ پیچی لعنتی میترسیدیم و از ترس اونم تو خونه و مهمونی سعی میکردیم بچه های خوبی باشیم😑😂چیکار میکرد طفلی خب اسیرش کرده بودیم بس که شیطون بودیم...الانم نمیگم شما بچتو بزن یا داد بکش سرش...چون بچه های الان با قدیم فرق دارن...طفلی پسرتم کوچولو و تو این سن لجباز میشن سعی کن تشویقی یادش بدی تو این یکی دوساله اگه یاد نگرفت یکم بزرگتر شد و عقلش که رسید از چیزایی که دوست داره محرومش کن یاد میگیره ایشاالله چون سرپا جیش کردن برای کلیه ها هم ضرر داره

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
😂😂🤣🤣چون مامانم بعدش جیغ میزنه  رهااامممممممم باز  سرپا؟؟؟😂نمیدونم چطور میفهمه این می ...

میدونی چرا مامانت میفهمه،

چون وقتی بخواد بشوره باید کل دستشویی رو بشوره

حتی قسمتایی ک در حالت عادی استفاده نمیشن و نیازی ب شستن ندارن

مثلا کنج دیوار:/

و این کار شک رو ب یقین تبدیل میکنه

# درسته که همه بدن ، ولی تو همه نباش♡
   میدونی چرا مامانت میفهمه، چون وقتی بخواد بشوره باید کل دستشویی رو بشوره حتی قسمتایی ...

خنگه دیگه😂😂😂🥲

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

بزار جیش کنه ایستاده چه اشکالی داره 

اصن پسر باید ایستاده جیش کنه 😅😂 من دو تا پسر دارم یکیش 6سالشه یکی هم 3سالشه با هم دیگه میبرمشون دستشویی کلی کیف میکنن با هم مسابقه میدن 😂