2733
2734
عنوان

عدالت خدا کجاست!

657 بازدید | 23 پست

چقدر خوبه بعضیا همه چیز دارن 

چند سال پیش تیروییدمو در آوردم.بچه بودم.

از وقتی خودمو شناختم یادمه لاغر بودم

یعنی ممکنه لاغریم مربوط به این باشه

اصلا کسایی که تپل ترن یه جور دیگه خوشگلن.

واقعا عدالت خدا کجاست؟

همش باید فکر این باشم که قرص ها ضرر نرسونن که دارن میرسونن و کلی عوارض دارن.بارداریم بد نباشه. اینطوری نشه اونطوری نشه.

دلم میخواست خدا به همه نعمت سلامتی رو میداد.

نمیدونم معیارش چیه!مثل یه بچه عادی بودم تا فهمیدم اینطوری شده.اصلا حتی نمیدونستم چه اتفاقی افتاده که  اینطور شده

ناشکر نیستم ولی خب مگه منم دل ندارم

فکر کرده مثلا متناسب با تحملم مشکل بده.منم تحملم کمه

منم زیبایی و تناسب و سلامتی میخوام

اگه میخواید بگید برو بقیه رو ببین این مشکل چیه

نگید لطفاچون همه چیزو نگفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیر درخت آلبالوگم‌شده 😔

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
تا بوده همین بوده تار و پود زندگی پر از درد و رنج و ناراحتیه

پس این خوشبختا که میبینم کی اند؟

توی زندگیشونم خبر دارم فامیل نزدیکند

حداقل سلامتیشون رو دارند.بقیه مشکلات رو که خودمم دارم

2738
نه برای بعضی ها خوب هست. برای من که نگاهم هم نمیکنه

منکه کلا نامید شدم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2706