2194
2106
عنوان

بعضی خانم ها چقدر حقیر و دریده هستن

484 بازدید | 37 پست

پشت فرمون بودم و مسیر مسقیم میرفتم یه آقایی میخواست از پارک در بیاد، داشت در می اومد منم یه میلیمتریش ترمز‌ کردم، صدا اومد نفهمیدم صدای برخورد ماشین اون به من بود یا چی،مرده از پشت شیشه خودشو جر داد، پیاده شدم دیدم ماشینم هیچی نشده گفتم شیشه رو بده پایین داد گفتم آقای محترم هم داری از پارک در میای و حق تقدم با منه هم طلبکاری؟یکهو زنه داد کشید روم و فحش و ناسزا و گفتم خانم من دارم با راننده صحبت میکنم داد زد تو بیخود میکنی منم همه چیز راننده ام وکیلشم همه چیزشم و و و و داد میزدا مرده هم میخندید و با دهن باز شیرینی میخورد😒واقعا هنگ کردم ازین هجم حقارت زنه مرده چیزی نمیگفت چون میدونست حق با منه اما زنه معلوم نبود اصلا گواهی نامه داره یا نه فقط داد میکشید و برای خودش صحبت میکرد هیچ نمیذاشت من با راننده صحبت کنم بعدم مسخره کردن رفتن، شماره پلاکشونو برداشتم اما به چه درد میخوره دارم از عصبانیت میترکم

با اجازه استارتر 

سلام بچه ها 

ما باغ انگور داریم و شیره انگور خانگی درست کردیم. 

اگر کسی میخواد میتونم عکس محصول رو تو واتساپ براش بفرستم 

مویز و روغن گاوی محلی هم داریم 

بچه ها ما باغ انگور داریم و شیره انگور خانگی درست کردیم. به همراه مویز خوشمزه.  اگر کسی میخواد بگه براش میفرستم. عکس و فیلم محصول هم در تلگرام و واتساپ میتونم بفرستم ....اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

همونجا میرفتی میذاشتی اون برای خودش حرف بزنه

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

ولشون کن بابا 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2166

من بودم یه فحش ابدار میدادم و میرفتم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
2165

اصلا نیازی نبود با راننده صحبت کنی وقتی دیدی اتفاقی نیافتاده میرفتی...یا نهایت به زنه میگفتی ساکت بابا مثل قاشق نشسته پریدی وسط بعدم میرفتی

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها
2183

میگفتی خب حالا بسه نیاز نیست انقدر فقر فرهنگیت رو یاد آوری کنی😶

کاربری دوم منه  😐🤷‍یه دختر خردادی مهربون ♡شیطون♡عاشق مطالعه ♡عضو خانواده آرمی 💜یادت باشد بالا به ستاره ها بنگری نه پایین به پا هایت ! استیون هاوکینگ 🤍سوالی در رابطه با زبان انگلیسی داشتید تگم کنید در خدمتم . اگه ریپلای زدید و من جواب ندادم یعنی خودم نخواستم چیزی بگم وگرنه جواب برای امثالهم زیاده☺🌹